Książki fantastyczne w promocji! Fantastyczne czytanie z TaniaKsiazka.pl

Jesienią jakoś częściej mamy ochotę uciec do innego świata. Stąpając twardo po ziemi, może się to wydawać niemożliwe. Wystarczy jednak spojrzeć na książki ustawione na regale, by powróciła wiara w taką podróż. One dają nam bowiem możliwość przemieszczania się po wszystkich zakątkach globu.

Mam dziś jednak pewną propozycję. Tym razem nie szukajmy schronienia w realistycznych opowieściach. Ucieknijmy jeszcze dalej! Do krain, wymiarów i przestrzeni całkowicie wymyślonych. Tym samym ogłaszam sezon na fantastykę! A książki fantastyczne w promocji znajdziecie oczywiście w naszej księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl.

Książki fantastyczne w promocji na TaniaKsiazka.pl >>

Książki fantastyczne w promocji! Fantastyczne czytanie z TaniaKsiazka.pl

Nierzeczywiste światy, niemożliwe do zobaczenia prawdziwym okiem krajobrazy, bohaterowie posiadający nadprzyrodzone moce i całe armie potworów. Magia i czary, klątwy, piętna i prastare proroctwa oraz spektakularne bitwy dobra ze złem. Wyprawy kosmiczne, podróże w czasie i fascynujące wizje przyszłości. Właśnie za to kochamy fantastykę!

Książki z tego gatunku literackiego zabierają nas najdalej. Bo do świata wyobraźni. I tej autorów, którzy kreują dziwne, wymyślne światy, jak i naszej, dzięki której możemy się w tych przestrzeniach rozgościć.

Macie ochotę czmychnąć z tej zimnej, szarej, wietrznej i deszczowej krainy, w której żyjecie na co dzień? Zajrzyjcie na listę książek, które zebraliśmy w jednym miejscu, by ułatwić Wam szukanie właściwego kierunku ucieczki. 

Do 2 października każdą z nich złapiecie w obniżonej cenie. Zadbajcie tylko o prowiant i napoje, bo czekają Was naprawdę dalekie podróże!

Gotowi na fantastyczne czytanie? Zobaczcie, jakie m.in. książki fantastyczne w promocji znajdziecie teraz na TaniaKsiazka.pl:

***

Inne fantastyczne książki w obniżonych cenach znajdziecie na tej stronie lub po kliknięciu w baner poniżej 👇.
Książki fantastyczne w promocji na TaniaKsiazka.pl >>
Czytaj także:

Przeczytaj także