Konkurs na recenzje miesiąca: wyniki za sierpień

Za nami prawie połowa września, więc na pewno niecierpliwie czekacie na rozstrzygnięcie konkursu na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl. Spokojnie, to dziś jest ten dzień, w którym dzielimy się z Wami wynikami za sierpień. Po raz kolejny wybraliśmy najciekawsze opinie na temat książek, które umieściliście w ubiegłym miesiącu na stronie naszej księgarni. Poniżej znajdziecie nazwiska zwycięzców.

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – laureaci sierpnia konkurs na recenzje miesiąca

Konkurs na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl – każdy może wziąć udział!

Jeśli jeszcze nie braliście udziału w naszym konkursie, gorąco Was do tego zachęcamy! Zasady są bardzo proste. Po pierwsze należy założyć konto użytkownika na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl. Domyślamy się, że większość z Was już ma ten etap za sobą. Kolejny krok, ten najprzyjemniejszy, to czytanie książek z naszej księgarni i dzielenie się z innymi swoimi wrażeniami po lekturze. Gdzie? Poszczególne tytuły mają założone karty produktu w naszym sklepie. Na dole każdej z nich znajduje się specjalne miejsce, w którym możecie podzielić się swoimi opiniami. Pamiętajcie, że nie musicie pisać pochlebstw, jeśli książki Wam się nie podobały. Piszcie zawsze zgodnie ze swoimi przekonaniami – nie nagradzamy jedynie za słodkie słówka.

W konkursie na recenzje miesiąca w TaniaKsiazka.pl biorą udział wszystkie wypowiedzi pisemne, które mają więcej niż 600 znaków. Nie potrzebne są zatem długie wypracowania, by móc znaleźć się na liście kwalifikacyjnej. Swoje przemyślenia możecie skrócić do kilkunastu zdań. Opinie o książkach w pigułkach pomagają innych czytelnikom w wyborze kolejnej lektury.

Konkurs na recenzje miesiąca. Wygrywa aż 50 użytkowników!

Spośród recenzji spełniających kryteria wybieramy aż 50 najciekawszych tekstów. Istnieje zatem spora szansa na zdobycie nagrody. Jesteście ciekawi jakiej? Każdy wyróżniony autor recenzji otrzymuje od nas indywidualny kod na darmową dostawę zamówienia. Wysyłamy go niedługo po ogłoszeniu wyników. Jeśli zatem marzyliście od dziecka o byciu recenzentem – spróbujcie swoich sił na TaniaKsiazka.pl!

Więcej informacji na temat konkursu na recenzje miesiąca znajdziecie pod tym linkiem.

Laureaci sierpnia

Czytaj także:

Przeczytaj także