Żyj przytulnie – książka Melissy Alvarez także w Polsce!

Żyj przytulnieŻyj przytulnie - kup na TaniaKsiazka.pl to książka, która na polskim rynku będzie dostępna od 16 stycznia 2019 roku. Tytuł ten przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom poradników psychologicznych i książek motywacyjnych. Autorką prezentowanej dziś lektury jest Melissa Alvarez, wielokrotnie nagradzana za swoją twórczość i artykuły związane z rozwojem osobistym, duchowym i emocjonalnym. Co ciekawe, Alvarez sprawdza się również w roli profesjonalnej doradczyni oraz „zaklinaczki” zwierząt. Tym samym pomogła już tysiącom osób, które nie mogły rozwinąć swojego potencjału z powodu lęków i blokad. Jeśli zatem poszukujecie książki, która pomoże wam odmienić własne życie, trafiliście idealnie. Koniecznie skorzystajcie z ogromnego doświadczenia, jakie ma autorka prezentowanej dziś książki.

Żyj przytulnie – ciepłe relacje z innymi, wewnętrzny spokój i głębokie poczucie komfortu

Czym tak właściwie jest przytulność? Autorka definiuje to tak: to stan, w którym czujecie się błogo i bezpiecznie. Okazuje się też, że przytulne życie zależy od waszego nastawienia, dzięki któremu wnosicie ciepło, miłość, przyjaźń i dobre samopoczucie do domu. Ale nie tylko tam. To samo tyczy się innych miejsc takich jak praca czy relacje z innymi.

Dzięki tej książce wprowadzicie przytulność w każdą sferę własnego życia. Wystarczy tylko sięgnąć po Żyj przytulnie i do woli czerpać ze wskazówek Melissy Alvarez. Autorka podpowie wam jak ocieplić przestrzeń materialną wokół siebie i co zrobić, by przywiązywać się bardziej do ludzi, a mnie do przedmiotów. Dowiecie się również jak tworzyć i pielęgnować głębokie relacje, bez poczucia poświęcania się dla innych. Nauczycie się także zwalniać tempo, osiągając dzięki temu pożądany komfort. A na koniec autorka podpowie wam, co zrobić, by wprowadzić ciepło i empatię do każdej sfery życia.

Przypominamy, że książka pt. Żyj przytulnie będzie dostępna na naszym rynku od 16 stycznia 2019 roku. Prezentowany poradnik znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośnikom poradników psychologicznych i książek motywacyjnych. Melissa Alvarez bez wątpienia potrafi pomagać ludziom, a jej liczne wyróżnienia i nagrody tylko potwierdzają ogrom doświadczenia, z którego warto korzystać.

Przeczytaj także