Życie według Kintsugi – pokochać niedoskonałości

Życie według Kintsugi - kup na TaniaKsiazka.plŻycie według Kintsugi to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników książek psychologicznych. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele poradników. Prezentowany dziś tytuł na polskim rynku będzie dostępny w sprzedaży już od 20 listopada 2019 roku. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych rad i podpowiedzi, jak pokochać niedoskonałości życia, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Życie według Kintsugi – kilka słów o tej niezwykłej sztuce

Na początku warto tutaj wyjaśnić, że kintsugi to japońska sztuka naprawiania wyrobów ceramicznych. Polega ona na zdobieniu pęknięć metalami szlachetnymi, co dodaje im niezwykłego uroku. Okazuje się jednak, że ideę naprawy niedoskonałości poprzez ich podkreślenie, można doskonale przełożyć na każdą sferę życia. Ponieważ japońska filozofia złotych blizn uczy, jak być dla siebie wystarczająco dobrym. Jak podnosić się po porażkach, wracać do równowagi pot rudnych doświadczeniach. Poza tym pokazuje również, jak pogodzić się z nieprzewidywalnym. Dzięki tej książce przekonacie się, że starożytne praktyki pomogą wam lepiej funkcjonować we współczesnym świecie. Dowiecie się także, jak opanować niepokój, dostrajając swój rytm dnia do rytmu natury i wprowadzić łagodną samodyscyplinę, dzięki której łatwiej zniesiecie nagłe zmiany. Ponadto nauczycie się przestać się bać strat, trudnych decyzji, wyborów, a przede wszystkim, dowiecie się, jak funkcjonować w zgodzie ze sobą.

Poza tym książka pomoże wam zbilansować dietę według wskazówek mieszkańców Okinawy, by zapewnić sobie dłuższe życie. W związku z tym ten pięknie ilustrowany poradnik zabierze was w sensualną i łagodną podróż po Japonii. Podczas tej wyprawy docenicie uważność, wyciszycie umysł i docenicie każdy aspekt życia.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Życie według Kintsugi będzie dostępna w sprzedaży od 20 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom książek psychologicznych i poradników. To doskonała propozycja na deszczowe, jesienne wieczory. Dzięki niej wyciszycie umysł, zwolnicie tempo życia i skupicie się w zupełności na sobie i własnym samopoczuciu. Jeśli chcecie coś zmienić, to idealny moment, by sięgnąć po ten tytuł. Przekonajcie się o tym sami!

Przeczytaj także