Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice

Życie stewardesy - kup na TaniaKsiazka.plŻycie stewardesy to książka, której autorką jest Olga Kuczyńska, znana z facebookowego profilu Życie stewardessy. Prezentowany dziś tytuł pojawi się w sprzedaży już 18 kwietnia 2018 roku. Czym spowodowana jest różnica w pisowni nazwy zawodu? Po latach prowadzenia fanpage’u autorka dopiero przy wydaniu debiutanckiej książki zorientowała się, że w nazwie jej profilu jest błąd. Czy to jednak istotne? Oczywiście, że nie! Profil Olgi Kuczyńskiej śledzi ponad 150 tysięcy fanów, którzy dzień w dzień czekają z niecierpliwością na nowy wpis. Co takiego ma w sobie ta dziewczyna, że zbiera wokół siebie tylu odbiorców? Przede wszystkim wykonuje jeden z niecodziennych zawodów, jakim jest stewardesa. Któż z nas, chociaż raz w życiu, nie marzył o tym, by odbywać podniebne podróże i pracując odwiedzać przy okazji najdalsze zakątki świata? Ale latanie i mnóstwo zdjęć z egzotycznych miejsc to nie jedyne, co do zaoferowania ma autorka prezentowanej dziś książki.

Życie stewardesy – chcieć to móc

Olga Kuczyńska to przede wszystkim dziewczyna o niezwykłej osobowości i wielu talentach. Do jej sukcesów niewątpliwie zalicza się debiutancka książka, wydana we współpracy z gigantem, jakim jest National Geographic. Ale Olga, oprócz pasji podróżniczej, którą realizuje, jako stewardesa, lubi też śpiewać (jej głosu można posłuchać na youtube!). Ponadto dziewczyna jest w trakcie wyrabiania licencji pilota, a jej marzenia spełniają się jedne po drugich. Wszystkie sukcesy zawdzięcza swojej determinacji w dążeniu do celu i wiary w to, że się uda.

Swoją przygodę z lataniem zaczynała we Włoszech, później odnalazła powołanie w jednej z ekskluzywnych, arabskich linii lotniczych. Od niedawna pasażerowie mają okazję zobaczyć ją w barwach krajowego LOT-u, bo Olga powróciła z emigracji. Jednak dziewczyna nie zwalnia tempa ani na chwilę i już planuje kolejne podróże i cele. Tymczasem w debiutanckiej publikacji dzieli się z Czytelnikami przygodami i trudną drogą, jaką musiała przejść, by spełnić marzenia o podniebnych lotach.

Przypominamy, że książka pt. Życie stewardesy dostępna będzie w sprzedaży od 18 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także