Zupełnie normalna rodzina – czy istnieje?

Zupełnie normalna rodzina - kup na TaniaKsiazka.plZupełnie normalna rodzina to książka, która przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury kryminalnej, a przede wszystkim, sensacyjnej i thrillerów. Powieść na polskim rynku będzie dostępna już od 18 kwietnia 2019 roku. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych i wciągających historii, trafiliście idealnie. Książka cieszy się już sporym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie i trudno się temu dziwić. Intryguje już od pierwszej strony i trzyma odbiorcę w napięciu aż do ostatecznego rozwiązania. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się, o czym jest ta historia!

Zupełnie normalna rodzina – idealna rodzina to największe kłamstwo?

Czytelnicy poznają zupełnie normalną rodzinę, na którą składają się rodzice i ich dziewiętnastoletnia córka, Stella. Cała trójka wiedzie poukładane i spokojne życie. Adam, ojciec nastolatki, jest szanowanym i lubianym w okolicy pastorem. Jej matka, Urlika, to wzięta prawniczka. Jednak ich sielanka zostaje przerwana, kiedy Stella zostaje oskarżona o morderstwo.

Kiedy Urlika składa zeznania w sądzie, Adam czeka na korytarzu na swoją kolej. Na Sali ich córka siedzi na ławie oskarżonych. Małżeństwo boi się o Stellę i ciągle nie wiedzą, co mają powiedzieć przed sądem. Bo przecież są zupełnie normalną rodziną. Mieszkają w niewielkim Lund i piątkowe wieczory spędzają z pizzą przed telewizorem. Natomiast w soboty często odwiedzają centrum handlowe. Co widział ojciec? Czego nie mówi matka? I co ukrywa córka?

Dlaczego ta książka jest tak wciągająca? Ponieważ pozwala czytelnikowi poznać emocje wszystkich trzech stron. To również trzy zupełnie różne perspektywy na całą sytuację oraz rodzinę, którą tworzą bohaterowie. Szybko też okazuje się, że nawet w zupełnie normalnej rodzinie są rzeczy na pokaz. Tu również zamiata się problemy pod dywan, a każdy skrywa swoje mroczne sekrety.

Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Zupełnie normalna rodzina będzie dostępna na polskim rynku już od 18 kwietnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Po raz kolejny gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów oraz niezwykle wciągających historii z elementami kryminałów i sensacji. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także