Zrozumieć zbrodnię – popularnonaukowy hit

Zrozumieć zbrodnię - kup na TaniaKsiazka.plZrozumieć zbrodnię to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury popularnonaukowej oraz związanej z psychiatrią i medycyną. Prezentowana dziś książka będzie dostępna w sprzedaży już od 4 czerwca 2019 roku. Jeśli zatem poszukujecie nietuzinkowych tytułów, które zainteresują nawet najbardziej wymagającego odbiorcę, trafiliście idealnie. To jedna z tych książek, która poszerzy Wasze horyzonty i sprawi, że na wiele spraw, o których traktuje autorka, spojrzycie zupełnie inaczej. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta lektura! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Zrozumieć zbrodnię – kilka słów o tym, co znajdziecie w środku

Rozejrzyjcie się uważnie wokół siebie. Czy widzisz w swoim otoczeniu ludzi, którzy są zdolni do popełnienia przestępstwa? Każdemu z nas się wydaje, że to niemożliwe. Ale uwierzcie, moglibyście się zdziwić, wiedząc, do czego są zdolni.

Jak to się dzieje, że z pozoru normalni ludzie torturują, gwałcą i mordują? Co kieruje troskliwymi rodzicami, którzy przed samobójstwem zabijają własne dzieci? Jak to możliwe, że szefowie o psychopatycznych skłonnościach zamieniają pracownika w niewolnika?  A przede wszystkim, co zrobić, by nie stać się ofiarą? Czy w ogóle można się przed tym ustrzec? W prezentowanej dziś pozycji autorka, Ewa Ornacka, wraz z biegłym sądowym z zakresu psychiatrii, doktorem Jerzym Pobochem, prowadzą czytelników przez mroczne meandry zbrodniczych umysłów. Okazuje się, że podstawowy błąd naszego myślenia polega na tym, że postrzegamy innych tak jak samych siebie. Tym samym tracimy czujność, myśląc: Nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego, nikt nie jest do tego zdolny. A to już prosta droga do tego, by wpaść w niebezpieczną pułapkę.

Przypominamy, że książka pt. Zrozumieć zbrodnię będzie dostępna w sprzedaży od 4 czerwca bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury popularnonaukowej. Poza tym książka ta zainteresuje również każdego wielbiciela lektur związanych z działaniem ludzkiego umysłu, medycyną i psychiatrią. Tym samym, jeśli poszukujecie pozycji, która nauczy Was czegoś nowego i pomoże chociaż trochę zrozumieć działanie ludzkiej psychiki, trafiliście idealnie. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także