Zrelaksujcie się w grudniu – nowości!

Już dziś zrelaksujcie się w grudniu i postawcie na książkowe nowości, które zapewnią wam chwile wytchnienia. Święta już prawie za pasem, a przygotowania do nich trwają pełną parą? W tym zimowym czasie nie można zapomnieć o odpoczynku i ukojeniu zmysłów. Dlatego dziś przygotowaliśmy specjalnie dla was zestawienie książek, które skutecznie sprawdzą się jako przerywnik od obowiązków dnia codziennego. Te historie was porwą, wleją w wasze serca trochę ciepła i sprawią, że na waszych twarzach zagości uśmiech. Jesteście ciekawi? W związku z tym koniecznie sprawdźcie, jakie nowości pojawiły się na rynku i po co warto sięgnąć!

Zrelaksujcie się w grudniu – nowości!

Godzina zagubionych słów - kup na TaniaKsiazka.pl

Godzina zagubionych słów Natasza Socha

Bohaterów tej powieści jest kilku. Codziennie mijają się, kupując kwiaty w okolicznej kwiaciarni, zajadając kanapki w pobliskim barze i zamawiając espresso w kameralnej kawiarni. I z pozoru nie łączy ich zupełnie nic. Wszystko się zmienia, kiedy w magiczny dzień otrzymają szansę od losu, by odmienić własne życie. Czy starczy im odwagi, by z tego skorzystać?

M+P=LOVE - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

M + P = LOVE Anna Barczyk-Mews

Marta jest architektką, która przez lata znosiła upokarzanie i przemoc ze strony męża. I tak naprawdę dopiero po jego śmierci zaczyna właśnie odzyskiwać wewnętrzny spokój. Pewnego dnia los na jej drodze stawia Piotra, przystojnego lekarza. I kobieta przez chwilę myśli o tym, że znów może być szczęśliwa. Jednak obawy i niepokój, z którymi bohaterka nieustannie walczy, niespodziewanie przybierają na sile. Czy będzie w stanie po raz kolejny zaufać mężczyźnie i wpuści Piotra do swojego życia?

Zrelaksuj się w grudniu

Przegapiona miłość Inna Meshkorez

Rebeka, młodziutka córka kapitana, marząca o poznaniu świata i spotkaniu wielkiej miłości, niespodziewanie poznaje ten świat od najgorszej strony. Statek jej ojca rozbija się na morzu, a w związku z tym jej rodzina musi porzucić dotychczasowe życie. Tym samym wymarzona przez nią wielka miłość w osobie młodego bosmana, Rudolfa, z dnia na dzień ją opuszcza.

Zrelaksuj się w grudniu

Błękit Nancy Bilyeau

Anglia, rok 1758. Trwa szaleństwo na punkcie porcelany. Wytwórnie prześcigają się w pomysłach, byle tylko zaistnieć, zachwycić i wyróżnić się na tle pozostałych. Cel uświęca środki. Genevieve Planché, młoda Angielka z hugenockiej rodziny, dostaje posadę zdobnika porcelany w jednej z fabryk. Nie jest to dla niej szczyt marzeń, ponieważ nade wszystko pragnie zostać prawdziwą artystką, malować obrazy. Pewnego dnia na drodze dziewczyny pojawia się sir Gabriel Courtenay. Tajemniczy dżentelmen, który obiecuje pomoc w zamian za przysługę. Genevieve ma wytropić pewnego alchemika i wykraść mu przepis na kolor inny niż wszystkie.

Niechciany spadek - kup na TaniaKsiazka.pl

Niechciany spadek Monika Chodorowska

Powiedzenie, że człowiek uczy się na błędach, zdaje się nie dotyczyć Hani. Ponieważ ta nieustannie powiela szkodliwe schematy i kurczowo trzyma się złudzeń. W związku z tym kolejne relacje przynoszą rozczarowanie i poniżenie. Dopiero jednak uwikłanie w romans z pospolitym przestępcą podziała jak zimny prysznic.

Przeczytaj także