#zostańwdomu i #czytajksiążki – złap sposoby na nudę!

Większość z nas właśnie stara się jak najwięcej czasu spędzić w domu. Zamknięte są m.in. szkoły i przedszkola, restauracje, kina, instytucje kultury i inne miejsca, w których istnieje duże ryzyko szybkiego rozprzestrzeniania się koronawirusa. Kto tylko ma taką możliwość, pracuje zdalnie. Wszyscy spodziewaliśmy się, że epidemia do nas dotrze. Jednak mimo wszystko nie potrafiliśmy sobie wyobrazić tej pustki, która z dnia na dzień pojawi się w naszych miastach.#zostańwdomu i #czytajksiążki - złap sposoby na nudę!

#zostańwdomu >

Mimo tego, że spora część pracowników naszej księgarni pracuje teraz zdalnie, to – przy zachowaniu maksymalnych środków bezpieczeństwa – TaniaKsiazka.pl działa i realizujemy Wasze zamówienia.

Z myślą o Was i o tym, że to niespodziewane siedzenie w domu może grozić nudą, stworzyliśmy miejsce, w którym znajdziecie mnóstwo sposobów na zorganizowanie nadprogramowego wolnego czasu. To mnóstwo promocji, garść czytelniczych inspiracji – podsumowując, znajdziecie w nim nudoprzepędzacze dla dzieci i dorosłych.

#zostańwdomu i #czytajksiążki! Sprawdź >

Złap broń do walki z nudą. Mamy coś dla każdego. Zacznijmy od książek – bo domowa kwarantanna jest świetną okazją, żeby nadrobić czytelnicze zaległości. Pogrupowaliśmy książki w tematyki, które w ostatnim czasie wzbudziły zainteresowanie czytelników. Z jednej strony to książki o Auschwitz lub Czarnobylu, z drugiej postapokaliptyczne fantasy, książki o czarownicach, wikingach, czy epidemiach. Wybraliśmy też książki z większą czcionką – dla osób, które mają problemy ze wzrokiem. To także książki, które mogą spodobać się fanom Wiedźmina lub Gry o tron, a to jeszcze nie wszystko!

Jeżeli szukacie jakiś ciekawych fabuł, na teraz, na już, bez oczekiwania na przesyłkę i bez kontaktu z kurierem, to sięgnijcie po ebooki i audiobooki. Teraz są w promocji i możecie je złapać taniej o nawet 40%. Jak już jesteśmy przy promocjach, to mamy też dwie fajne na książki z Wydawnictwa Kobiecego. 🙂 Więcej dowiecie się w tym miejscu.

Pamiętamy też o dzieciach. One teraz nudzą się jak mopsy. Szkoły, żłobki, przedszkola są zamknięte, a rodzice pracują w trybie home office. Mamy gry, książki i zabawki, no i możecie je złapać nawet o 50% taniej.

Życzymy Wam mnóstwo zdrowia! Trzymajcie się!

Sprawdź nasze sposoby na nudę! >#zostańwdomu i #czytajksiążki - złap sposoby na nudę!

Przeczytaj także