Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza

Żony gejów - kup na TaniaKsiazka.plŻony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom polskich reportaży i literatury faktu. Maria Mamczur to bardzo doświadczona i wielokrotnie nagradzana reporterka. W związku z tym nie dziwi fakt, że na jej publikację czeka wiele czytelników zainteresowanych tematem reportaży. Prezentowany dziś tytuł będzie dostępny w sprzedaży od 15 kwietnia 2020 roku i zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców. Tym samym, jeśli poszukujecie interesującej pozycji, która umili wam czas spędzany w domu, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę propozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza – kilka słów

Bohaterów tej książki jest kilku, łączy ich jednak ten sam dramat. Anna po piętnastu latach związku odkryła w telefonie męża SMS-y od młodych kochanków. Natomiast Ryszard dobrze wie, że skrzywdził Łucję. Jednak przez wszystkie te lata robił wszystko, by zapomnieć, kim jest. Tymczasem żona geja od dwudziestu pięciu lat wcale nie chce rozwodu. Bo chociaż w sypialni było okropnie, to w salonie i kuchni bardzo się im układało.

Takich scenariuszy jest bardzo wiele. Różnią się od siebie bohaterami i ich sytuacją. Jednak zawsze łączą je te same uczucia i emocje. Żal. Wstyd. Niepewność. Cierpienie. Gniew. Odczuwane skrycie przez żony i mężów, obezwładniające i niszczące poczucie własnej wartości.

W tej książce czytelnicy mają okazję wsłuchać się w głos kobiet, które po latach dowiedziały się, że ich mężowie lub życiowi partnerzy są gejami. Poza tym nie zabraknie tu głosu kobiet, które świadomie zdecydowały się na relację z gejem. Mężczyźni również dostali swoją szansę – opowiedzą o tym wszystkim ze swojej perspektywy.

Co ważne, Maria Mamczur konsultuje się z uznanymi terapeutami i seksuologami, by przedstawić szerszy kontekst zjawiska.

Przypominamy, że książka pt. Żony gejów. O tym, czego nikomu się nie zdradza będzie dostępna w sprzedaży od 15 kwietnia bieżącego roku. Prezentowany dziś reportaż znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośnikom literatury faktu.

Przeczytaj także