Zmuszona, by zabić – mroczny thriller!

Zmuszona, by zabić - kup na TaniaKsiazka.plZmuszona, by zabić to mroczny i wciągający thriller, którego autorką jest Rachela Abbott. Książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie, a w związku z tym w błyskawicznym tempie osiągnęła status bestsellera. Tym samym, jeśli poszukujecie ciekawej i mrożącej krew w żyłach historii, trafiliście idealnie. Książka pt. Zmuszona, by zabić na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 29 stycznia 2020 roku. Koniecznie zatem sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

 Zmuszona, by zabić – kilka słów o fabule książki

Marka i Evie łączy burzliwy romans. To właśnie Evie przywróciła wiarę w życie Marka po śmierci jego żony. Wkrótce jednak znajomi i przyjaciele kobiety zaczynają się o nią niepokoić. Ponieważ na ciele kobiety zauważalne robią się obrażenia cielesne. W związku z tym o ślady te zostaje podejrzany Mark. Czyżby namiętny romans przerodził się w piekło?

W środku nocy do rezydencji kochanków zostaje wezwana Stephanie King. Znajduje w łóżku dwa brutalnie zamordowane ciała, które trudno zidentyfikować. Gdzie zaczyna się morderstwo? W chwili, kiedy następuje pierwsze pchnięcie nożem? Czy w momencie pierwszej myśli o popełnieniu zbrodni?

Prezentowana dziś książka to niezwykle mroczny i wciągający thriller psychologiczny, który zainteresuje nawet najbardziej wymagających fanów gatunku. Autorka stworzyła misterną historię, która buduje napięcie już od pierwszych stron. Poza tym trzyma w niepewności aż do zakończenia, by następnie zaskoczyć finałem. Ponadto czytelnicy znajdą tu wszystko to, za c pokochali twórczość Abbott. Tym samym po raz kolejny odbiorcy będą musieli stanąć przed koniecznością trudnego wyboru moralnego. Do tego pisarka dorzuca mistrzowską charakterystykę postaci, gęstą atmosferę i zaskakujące zwroty.

Przypominamy, że książka pt. Zmuszona, by zabić na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 29 stycznia 2020 roku. Znajdziecie ją tutaj. To doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli thrillerów psychologicznych. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Przekonajcie się sami!

Przeczytaj także