Zmiana – tę książkę warto mieć!

ZmianaZmiana to książka, której autorką jest Monika Jaruzelska. Jej premiera odbędzie się 26 października 2016 roku, a wszyscy tanioksiążkowi użytkownicy mogą liczyć na 25% rabatu przy jej zakupie. To świetna propozycja, by przegonić jesienną nudę.

Zmiana ale czy na lepsze?

Jak wskazuje sam tytuł, w najnowszej powieści Monika Jaruzelska skupia się na przekształceniach, które mają miejsce w naszych czasach. Pisarka jak do tej pory dała się poznać jako wrażliwa obserwatorka. Jej książki przepełniały trafne spostrzeżenia, a w czytelniku wywoływały ogromne emocje. W przypadku Zmiany potwierdza ona swoją subtelną percepcję świata. Jaruzelska w najnowszej publikacji porusza temat życia ludzkiego, które ma miejsce w świecie nieustających rewolucji. Rewolucji, których człowiek zdaje się już nie widzieć. A przecież zmienia się wszystko: nasze stroje, sposób porozumiewania się, a także relacje. To wpływa nie tylko na obyczajowość, ale również na myślenie.

Najnowsza książka Moniki Jaruzelskiej jest też opowieścią o intymnym odbiorze tego, z czym musimy zmagać się w dzisiejszych, dynamicznie zmieniających się czasach. Wszystkie swoje spostrzeżenia i przemyślenia pisarka konfrontuje z wybitnymi specjalistami – psychiatrą, medioznawcą, stoikiem oraz coachem. Dzięki tej pozycji przekonacie się, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Warto dodać, że dobrze jest czasem spojrzeć na świat z innej perspektywy. I tę inną i ciekawą perspektywę serwuje wam właśnie autorka.

Przypominamy, że książka Zmiana autorstwa Moniki Jaruzelskiej w sprzedaży ukaże się 26 października bieżącego roku. Wszyscy tanioksiążkowicze mogą nabyć ową pozycję z dodatkowym rabatem, który sięga aż 25%. To idealna książka, by nie dać się jesiennej szarudze. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także