Złota dziewczyna – młodzieżowa seria

Złota dziewczyna - sprawdź na TaniaKsiazka.plZłota dziewczyna to początek całkiem nowej serii, która zainteresuje wszystkie wielbicielki literatury młodzieżowej i tej przeznaczonej dla dziewczyn. Powieść na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 24 lipca 2019 roku i zachwyci nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Ponieważ Sophie Davis stworzyła niezwykle wciągającą i nietuzinkową historię, która intryguje już od pierwszych stron. Książka cieszy się już olbrzymim zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie. Jej sukces nie jest więc kwestią przypadku. Jeśli zatem poszukujecie niezwykłych i interesujących powieści na lato, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ta pozycja!

Złota dziewczyna – kilka słów o fabule

Lark Kingsley ma idealną rodzinę, idealną przyszłość i idealne życie. Jest spadkobierczynią jubilerskiej fortuny i królową Manhattanu. Jednak tę sielankę przerywa złe wydarzenie. Dziewczyna znika bez śladu.

Raven Ferragamo bierze roczny urlop po szkole średniej i przeprowadza się do Waszyngtonu. Tam planuje rozpocząć nowe życie. Okazuje się, że po zerwaniu z przeszłością Raven czuje się znacznie lepiej, niż się spodziewała. Poza tym po raz pierwszy ma poczucie, że wszystko, czego pragnie, jest możliwe. Wkrótce poszukiwania dziedziczki fortuny przybierają na sile, a w ręce Raven wpada pamiętnik Lark. Tym samym dziewczyna zostaje wciągnięta w mroczne tajemnice i znajduje rozpaczliwe prośby o pomoc. Trafia do labiryntu pełnego sekretów.

Tak właściwie obie dziewczyny nie mają ze sobą nic wspólnego. Szybko jednak okazuje się, że łączy je znacznie więcej, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. Co stało się z Lark? Dlaczego prowadziła ukryte życie? Czy Raven znajdzie odpowiedzi, zanim również stanie się ofiarą?

Przypominamy, że książka pt. Złota dziewczyna będzie dostępna na naszym rynku od 24 lipca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielkom literatury młodzieżowej, przeznaczonej dla dziewczyn. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające odbiorczynie znajdą w tej historii coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same! Sophie Davis serwuje czytelniczkom mnóstwo emocji i wiele niewiadomych, zapewniają sporo godzin dobrej rozrywki!

Przeczytaj także