Złodziej dusz – nowe wydanie!

Złodziej dusz - kup na TaniaKsiazka.plZłodziej dusz to książka, która w sprzedaży pojawi się już 12 lutego 2020. Powieść Anety Jadowskiej jest już z pewnością znana części czytelnikom. Ponieważ dzisiejsza propozycja to nowe wydanie znanej historii w lepszej formie. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Warto też wspomnieć, że ta powieść zainteresuje przede wszystkim miłośników urban fantasy. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej historii!

Złodziej dusz – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Dora Wilk, oficjalnie policjantka. Co prawda ma trudny charakter, ale przemawiają za nią statystyki rozwiązanych spraw. Nieoficjalnie kobieta to wiedźma, która dzieli swój czas między toruński komisariat a Thorn – alternatywne miasto, gdzie mieszkają magiczni. W związku z tym do perfekcji opanowała utrzymywanie tych światów równowadze i kompletnej izolacji. Jednak dzieje się tak tylko do pewnego czasu.

Ponieważ wkrótce okazuje się, że w Thornie giną istoty nadprzyrodzone i to Dora ma znaleźć sprawcę. Natomiast dyskretne korzystanie z magii w Toruniu odbija się jej potężną czkawką. Na szczęście nie jest z tym wszystkim sama – wspiera ją Miron, wnuk Lucyfera. Czy uda się jej rozwiązać sprawę tajemniczych morderstw w Thornie. I czy jej skuteczność w świecie ludzi nie zacznie wzbudzać podejrzeń?

Autorka książki serwuje czytelnikom solidną dawkę emocji, wartkiej akcji i humoru. W związku z tym jedyna i niepowtarzalna wiedźma Dora Wilk powraca w nowym wydaniu i lepszej formie niż kiedykolwiek. Jedna z najpopularniejszych serii urban fantasy w świeżej odsłonie.

Jeszcze raz przypominamy, że książka pt. Złodziej dusz w nowej odsłonie będzie dostępna w sprzedaży od 12 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi literatury fantasy. To również świetna propozycja dla każdego, kto poszukuje nietuzinkowych i wciągających historii. Aneta Jadowska po raz kolejny udowadnia, że jej sukces nie jest kwestią przypadku. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przeczytaj także