Złe serce – ostatnia część bestsellerowego cyklu!

Złe serce - kup na TaniaKsiazka.plZłe serce to ostatnia już część bestsellerowej serii pt. Zły Romeo, której autorką jest Leisa Rayven. Książka w sprzedaży pojawi się już 30 stycznia 2018 roku i bez wątpienia jest nie lada gratką dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Cykl, o którym wspomnieliśmy, cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie, a jego poszczególne części szturmem podbijały najważniejsze bestsellerowe listy. Teraz w końcu Czytelniczki w Polsce mają szansę dowiedzieć się, jak zakończy się ta niezwykle wciągająca historia i jak potoczą się dalsze losy bohaterów.

Złe serce – zachwycająca opowieść, która zostaje z czytelnikiem na dłużej

Poprzednia para, Cassie i Ethan w końcu odnajdują wspólne szczęście. Tym samym na scenie miłości robi się wolne miejsce. Niepewnym krokiem wkraczają na nie Elissa Holt i Liam Quinn. Elissa jest siostrą Ethana, która spełnia się w roli inspicjentki. To znaczy, że czuwa nad techniczną i organizacyjną stroną przedstawienia w teatrze. W swoją pracę wkłada całe serce i nie chce się rozpraszać. Liam natomiast to gwiazda prosto z Hollywood. Jego serce jest już zajęte przez równie rozpoznawalną narzeczoną, Angel Bell. I właśnie z nią otrzymał angaż do nowej sztuki wystawianej na Broadwayu. Szybko jednak okazuje się, że godziny wspólnych przygotowań, wielkie napięcie i medialny szum zbliżają do siebie tych, którzy nie powinni być blisko.

Bo jak wiadomo, życie pisze własne scenariusze, a serca nie mają w zwyczaju słuchać rozumu. I wbrew rozsądkowi tworzą odmienne historie.

Książka pt. Złe serce ostatecznie potwierdza wielki talent Leisy Rayven. Jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Opowieści, które tworzy, zapadają w pamięci Czytelniczek na długo. Nic dziwnego, przepełnione są prawdziwymi emocjami, wzruszają i bawią, a dynamiczna akcja nie pozwala się nudzić.

Przypominamy, że książka Złe serce na polskim rynku pojawi się 30 stycznia 2018 roku. Znajdziecie ją tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Jeśli jeszcze do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości.

Przeczytaj także