Złap pakiecik! 3 książki za 39 zł

Książek nigdy dość. Po jednej zawsze przychodzi ochota na kolejną, a później na jeszcze jedną. Dlaczego nie złapać od razu trzech? Zwłaszcza teraz, kiedy możesz je upolować w pakiecie 3 książki a 39 złotych? Tyle czytelniczej przyjemności za tak niewiele. 💓

Złap pakiecik! 3 książki za 39 zł

3 książki za 39 złotych. Sprawdź >

Nic tak nie cieszy Książkoholika, jak stosik książek do przeczytania i książkowe promocje. Każdy z nas ma dziką satysfakcję, jak uda nam się złapać świetną książkę w świetnej cenie. A teraz możesz złapać aż trzy w pakiecie, jaki samodzielnie skomponujesz.

Możesz wybierać spośród mnóstwa ciekawych tytułów, z wielu nurtów literackich: od literatury pięknej, poprzez reportaż, książki dla dzieci i młodzieży i wielu innych. To jaki pakiet książek złapiesz, zależy tylko od Ciebie i od tego, na co masz czytelniczą ochotę.

W promocji 3 za 39 złotych możesz kupić m.in. takie książki:

Gliniany most - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Gliniany most Markusa Zusaka, autora bestsellerowej Złodziejki książek

To piękna literacka opowieść nie tylko dla młodzieży. Zusak opowiada nam historię pięciu braci Dunbar i ich rodziców. Po śmierci matki ojciec odchodzi i zostawia chłopaków samym sobie. Muszą sobie radzić i wzajemnie się wspierać. Pewnego dnia ich ojciec wraca z nietypową prośbą. Chce, żeby synowie pomogli zbudować mu most na rzece Silver. Tylko Clay się na to decyduje.

To wielowarstwowa, poetycka i poruszająca powieść o miłości braterskiej, rodzicielskiej i romantycznej. To także opowieść o cierpieniu, którego nie da się wyrazić słowami.

Wytańczyć marzenia - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Wytańczyć marzenia, Michaela De Prince

To poruszający pamiętnik kobiety, której mimo wielu przeciwności udało się odnieść sukces. Spełniła marzenia i została primabaleriną. Michaela urodziła się na Sierra Leone, kraju ogarniętym wojennym chaosem. Gdy miała kilka lat, została sierotą. Później trafiła do sierocińca, w którym — z powodu bielactwa — była prześladowana i wyszydzana. Jej życie zmieniło się, kiedy została adoptowana przez amerykańską rodzinę (miała 4 lata). Przybrani rodzice umożliwili jej rozwijanie pasji. Michela odniosła wielki sukces i została najmłodszą tancerką w Dance Theatre w Harlemie.

Książki w pakiecie 3 za 39 złotych możesz złapać tylko do 20 czerwca. Wszystkie tytuły, z jakich możesz stworzyć swoją promocyjną paczuszkę książek, znajdziesz w tym miejscu.

Złap pakiecik! 3 książki za 39 zł

Przeczytaj także