Złamane dusze – wciągający kryminał

Złamane dusze - kup na TaniaKsiazka.plZłamane dusze to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom powieści kryminalnych i sensacyjnych. Także wielbiciele mrożących krew w żyłach thrillerów znajdą tu coś dla siebie. Autorką książki jest Simone St. James, której historie cieszą się ogromny zainteresowaniem na całym świecie. Ponadto pisarka ma na koncie mnóstwo nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej literacki talent. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości.

Złamane dusze – ciekawa fabuła obejmująca dwie epoki

Vermont, 1950 rok. Jest takie miejsce dla dziewcząt, których nikt nie chce. Są tam przyjmowane awanturnice, córki z nieprawego łoża czy dziewczynki zbyt mądre jak na czasy, w których żyją. To miejsce nazywa się Idlewild Hall. A w pobliskim miasteczku krążą plotki, że szkoła ta jest nawiedzona. Cztery współlokatorki z internatu łączy wyrażany szeptem strach. Zaprzyjaźniają się, ale wkrótce jedna z nich znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

Vermont, 2014 rok. Tym razem czytelnicy poznają dziennikarkę, Fionę Sheridan, która nie potrafi przestać myśleć o okolicznościach śmierci jej starszej siostry. Dwadzieścia lat wcześniej ciało Deb znaleziono na zarośniętym boisku, nieopodal ruin Idlewild Hall. Za morderstwo został osądzony i skazany chłopak dziewczyny. Mimo to Fiona nie potrafi pozbyć się myśli, że sprawa ma drugie dno. Wkrótce bohaterka dowiaduje się, że Idlewild Hall ma zostać odrestaurowane przez anonimową milionerkę. W związku z tym kobieta postanawia napisać artykuł o szkole. Jednak wstrząsające odkrycie, dokonane podczas renowacji, połączy śmierć jej siostry z sekretami z przeszłości, które miały pozostać ukryte w cieniu.

Książkę pt. Złamane dusze znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom kryminałów, sensacji i thrillerów. Każdy, nawet najbardziej wymagający odbiorca i wielbiciel gatunku znajdzie w tej historii coś dla siebie. Simone St. James po raz kolejny udowadnia, że jej międzynarodowy sukces nie jest kwestią przypadku. Powieści, które tworzy, trzymają czytelników w napięciu aż do ostatniej strony i zaskakują zakończeniem. Ponadto nie pozwalają choćby na minutę nudy. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także