Złączeni nienawiścią – kolejny tom serii Cory Reilly!

Złączeni nienawiścią - zobacz na TaniaKsiazka.plZłączeni nienawiścią to najnowsza książka od Cory Reilly, która jest już dostępna na polskim rynku. Książka przypadnie do gustu przede wszystkim każdej miłośniczce serii pt. Born in Blood Mafia Chronicles. Ponieważ prezentowany dziś tytuł to już kolejna odsłona przygód niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Reilly, dziś macie idealny moment, by nadrobić zaległości. A gwarantujemy, że warto! Jej powieści w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Sprawdźcie to same!

Złączeni nienawiścią – kilka słów o fabule książki

Już dawno Gianna obiecała sobie, że nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną całkiem obcego mężczyzny. Bohaterka poprzysięgła sobie, że nie tak będzie wyglądać jej przyszłość, choćby miała zapłacić za to własną krwią.

Tymczasem Matteo „Ostrze” Vitiello postanowił, że ożeni się z Gianną. Pomysł ten narodził się w jego głowie, kiedy tylko zobaczył ją na ślubie swojego brata Luki. Do tego Rocco Scuderi przystał na tę zachciankę. Tym samym obiecał Matteo rękę swojej niepokornej córki. Pojawił się jednak pewien problem. Ponieważ Gianna stawia opór, deklarując, że nigdy nie wyjdzie za mąż z przymusu. I dotrzymuje słowa, choć nikt nie wierzył w to, że uda się jej odmienić swój los.

Ku zaskoczeniu wszystkich dziewczyna spełnia swoje groźby. I na kilka miesięcy przed ślubem wymyka się ochroniarzom. Ucieka do Europy, gdzie zaczyna nowe życie. Jednak Gianna dobrze wie, że mafia nigdy nie przestanie jej szukać. A ukrywanie się przed jej mackami jest niezwykle trudne. Szczególnie kiedy poluje na nią jeden z najlepszych łowców, Matteo Vitiello.

Przypominamy, że książka pt. Złączeni nienawiścią jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe tomy z serii Born in Blood Mafia Chronicles.Gorąco polecamy wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych.

Przeczytaj także