Zgasić Słońce – Robert J. Szmidt

Zgasić Słońce - kup na TaniaKsiazka.plZgasić Słońce to kompletna nowość od polskiego pisarza, Roberta J. Szmidta. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy twórczości pisarza. Poza tym ta historia zainteresuje każdego, kto lubi fantastyczne powieści, które wciągają już od pierwszych stron. Prezentowana dziś pozycja jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Warto też tutaj wspomnieć, iż najnowszy projekt autora to praktycznie rozwinięcie historii, która pojawiła się już w antologii Inne Światy. Jesteście ciekawi, co tym razem Szmidt przygotował swoim wiernym czytelnikom? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Zgasić Słońce – kilka słów o fabule

Piłsudski vs Amaterasu. Technologia kontra podniebne bestie. Japonia przeciw reszcie świata. To coś, co zainteresuje każdego miłośnika fantastyki, diesel-punka i historii alternatywnej.

Jest właśnie rok 1905, a świat stoi w obliczu największego konfliktu w dziejach. Ponieważ przedwieczne istoty, uwolnione po tysiącu lat, nie zatrzymają się, dopóki nie podbiją całego świata dla boskiego tennō. Tym samym przywódcy najpotężniejszych mocarstw zawierają sojusz i wysyłają gigantyczną podniebną armadę nad Tokio. Wszystko po to, by zetrzeć tę metropolię z powierzchni ziemi.

Tymczasem Józef Piłsudski, wypatrujący okazji do odzyskania przez Polskę suwerenności, już obstawił zwycięzcę. Teraz musi udowodnić Japonii, że odrodzona Rzeczpospolita będzie wartościowym sprzymierzeńcem Imperium Wschodzącego Słońca. Czy mu się to uda?

Zgasić Słońce to epicka historia, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Autor po raz kolejny udowadnia, że jego powieści nie bez przyczyny cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Przypominamy, że prezentowana dziś książka jest już dostępna w sprzedaży na polskim roku. Znajdziecie ją tutaj.

Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Roberta J. Szmidta, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gorąco do tego zachęcamy. Warto też przytoczyć tutaj opinię Remigiusza Mroza o prezentowanej dziś pozycji:

Zgasić Słońce chwyta za gardło, wyrywa z realnego świata i nie pozwala do niego wrócić. Niepowtarzalny styl, wartka akcja. Tą książką Robert J. Szmidt potwierdza, że gdyby nie on, wielu z nas nie wiedziałoby, jak powinno się pisać.

Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także