Zenon Martyniuk – biografia i płyta!

Zenon MartyniukZenon Martyniuk. Ja gnam przed siebie to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników polskiej piosenki disco polo. Poza tym to przede wszystkim świetny pakiet dla każdego fana jednego z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów tego gatunku. Okazja jest naprawdę niepowtarzalna, bo w środku czytelnicy znajdą aż kilka elementów. Po pierwsze jest to książka biograficzna Zenona Martyniuka. Poza tym jest tu również płyta z przebojami oraz książeczka z nutami i tekstami, dzięki którym nauczycie się grać piosenki z załączonego krążka. To nie lada gratka dla każdego fana! A do tego zestaw jest już dostępny w sprzedaży.

Zenon Martyniuk. Ja gnam przed siebie – kilka słów o książce

Zestaw powstał przy współpracy Zenona Martyniuka oraz Martyny Rokity. Dzięki temu stworzyli hit, jakiego do tej pory nie było na polskim rynku. Nikt dziś nie ma wątpliwości, że Martyniuk to prawdziwy król polskiego disco polo. Teraz jego popularność i twórczość została pokazana w wyjątkowo praktycznej formie. Ponieważ każdy Fan znajdzie płytę CD z piosenkami, biografię artysty, a przede wszystkim nuty i teksty do nauki utworów z płyty. Dzięki wszystkim wymienionym cechom wydanie jest obowiązkową pozycją w katalogu każdego miłośnika talentu muzyka.

Utwory, które znajdziecie na płycie to: Ja gnam przed siebie, Zaczarowana wyspa, Wakacyjne cuda, Energy Drink, Lambada nad brzegiem morza, Pragnienie miłości oraz Czekam na Ciebie. Oto co do powiedzenia na temat muzyka ma Martyna Rokita:

Dlaczego Zenek przykuwa uwagę? Bo jest prawdziwy! Każdym gestem, wypowiedzią i każdą kolejną piosenką udowadnia, że zawsze warto być sobą i kroczyć drogą wybraną przez siebie, nawet jeśli inni rzucają nam kłody pod nogi. Koleje losu Zenka Martyniuka udowadniają, że pieniądze, które nagle pojawiają się w życiu, nie są w stanie zepsuć każdego człowieka, a wręcz przeciwnie, dzięki środkom materialnym i sławie można robić wiele dobrego dla innych…

Przypominamy, że pakiet pt. Zenon Martyniuk. Ja gnam przed siebie jest już dostępny w sprzedaży. Znajdziecie go tutaj. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także