Zen – jak dobrze przeżyć raka

Zen – jak dobrze przeżyć raka to książka, której autorką jest Suzanne Daju Friedman. W sprzedaży pojawi się już 17 lutego 2017 roku. Jest to idealna propozycja dla wszystkich osób, zmagających się z tą trudną chorobą, jak również ich bliskich. Dzięki tej publikacji przekonacie się, że ten ciężki okres można przeżyć w zaskakująco spokojnej aurze.

Zen – jak dobrze przeżyć raka – kilka słów

Kiedy człowiek słyszy diagnozę „rak” momentalnie uginają się pod nim nogi. Jednocześnie okazuje się, że los lubi płatać niespodzianki i to nie zawsze te z rodzaju miłych. To chyba oczywiste, że na coś takiego nie można się przygotować. W głowie pacjenta rodzi się tysiąc myśli o przeorganizowaniu życia. Naturalnym odruchem jest lęk przed nieznanym. Warto jednak wiedzieć, że strach nierzadko ma jedynie wielkie oczy.

Friedman jest nauczycielką Zen i lekarką medycyny chińskiej. W swojej najnowszej książce uczy, jak kierować swoim umysłem, ciałem i duchowością w taki sposób, aby życie z rakiem było okresem pełnym i spokojnym. Bo, choć to trudne, spokój i pogoda ducha w tym momencie są najważniejsze. Porady i wskazówki autorki poparte są jej własnym doświadczeniem i zmaganiami z tą trudną chorobą. W dowcipny i bezpośredni sposób porusza wiele problemów, z którymi przyjdzie zmierzyć się chorej osobie. Wypadanie włosów, bóle, zaparcia czy poczucie samotności i rezygnacji – wszystko to da się przetrwać i istnieją naturalne sposoby, by się z tym uporać.

Friedman swoim czytelnikom podpowiada jak:

  • zbudować zdrową rutynę, która oderwie cię od negatywnych myśli,
  • rozpocząć praktykę medytacji, która pozwoli ci uzyskać spokój ducha,
  • nauczyć się prawidłowo oddychać i radzić ze stresem,
  • odnaleźć w sobie siłę i radość życia,
  • odkryć, co jest dla ciebie najlepsze w trakcie terapii.

Przypominamy, że premiera książki przewidziana jest na 17 lutego bieżącego roku. Książkę Zen – jak dobrze przeżyć raka znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także