Zemsta gangstera – drugi tom bestsellerowej serii

Zemsta gangstera - kup na TaniaKsiazka.plZemsta gangstera to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Anny Wolf. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele serii pt. Gangsterzy. Ponieważ prezentowana dziś książka to już drugi tom cyklu, który w błyskawicznym tempie stał się krajowym hitem. Powieść będzie dostępna w sprzedaży od 6 maja 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. To połączenie porywającej powieści sensacyjnej i kryminalnej, z nutą romansu w tle. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego mają w sobie jej powieści.

 Zemsta gangstera – kilka słów o fabule książki

Anton Tarasow, bliźniak Aleksieja, na zlecenie mafii zabija ludzi z zimną krwią i bez cienia emocji. W przeszłości tylko jedna osoba sprawiła, że jego serce zabiło mocniej – Jordan Pheonix. Mężczyzna mógł przyznać, że było to coś na kształt miłości. Jednak po tym uczuciu zostały tylko żal i nienawiść. Szybko okazuje się, że kobieta czuje podobnie, ale chce też iść o krok dalej. Ponieważ zemsta na Antonie to wszystko, o czym teraz marzy. Mężczyzna zapłaci jej za wszystkie krzywdy, które jej wyrządził i to z nawiązką. Niech nawet nie myśli, że ona zapomniała.

Tymczasem już wkrótce wyjdzie na jaw, że tę dwójkę łączy nie tylko nienawiść. Są jeszcze sekrety, o których nie mieli pojęcia i przeszłość, dająca o sobie znać właśnie teraz.

Przypominamy, że książka pt. Zemsta gangstera będzie dostępna w sprzedaży już od 6 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajduje się pierwszy tom serii Gangsterzy. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, co takiego ma w sobie ta seria, iż zachwyca czytelników w całej Polsce. Warto tutaj dodać, że książki Wolf od pierwszej do ostatniej strony trzymają w napięciu i niepewności. Czytelnikom towarzyszą niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania wątków. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

Przeczytaj także