Zdrowe odkwaszanie – Hermann Straubinger

Zdrowe odkwaszanie - zobacz na TaniaKsiazka.plZdrowe odkwaszanie to poradnik, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania i naturalnych metod oczyszczania organizmu. Prezentowany dziś tytuł w błyskawicznym tempie zdobył status międzynarodowego bestsellera. Czytelnicy na całym świecie docenili już niezwykle skuteczne porady Hermanna Straubingera. Odbiorcy w Polsce książkę będą mogli nabyć już od 17 sierpnia 2018 roku. Jeśli jesteście zwolennikami zdrowego odżywiania i oczyszczania organizmu z toksyn, bez głodówek i drakońskich diet, trafiliście idealnie. Zdrowe odkwaszanie to źródło sprawdzonej wiedzy, prostych przepisów i skutecznych porad. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Zdrowe odkwaszanie, czyli jak bezpiecznie przywrócić równowagę kwasowo-zasadową

Życie w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Ciągły stres, niedobór snu i jedzenie w pośpiechu sprzyja zakwaszaniu organizmu i skutecznie go rozregulowuje. Jak pozbyć się tych przykrych skutków?

Nie tylko stres i niedosypianie są tu winne. Coraz częściej sięgamy po wysokoprzetworzone produkty i żywność. To z kolei prowadzi do zakwaszania organizmu. Czy wiedzieliście, że taki stan może powodować alergie, problemu skórne czy znacznie poważniejsze problemy zdrowotne? Okazuje się jednak, że wystarczy kilka drobnych zmian, by przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. I tym samym odzyskać zdrowie oraz odporność.

Autor książki prezentuje kilka prostych kroków do tego, by skutecznie zadbać o swoje zdrowie. Dzięki książce Zdrowe odkwaszanie dowiecie się, jakich produktów unikać w diecie, by uniknąć zakwaszenia organizmu. Poznacie aktywności ruchowe, które pomagają usunąć nadmiar kwasów. Odkryjecie także prostą dietę ziemniaczaną, która pomoże wam utrzymać równowagę kwasowo-zasadową. A to wszystko i jeszcze więcej właśnie w prezentowanej dziś lekturze! Przekonajcie się sami, że dbanie o zdrowie wcale nie musi wiązać się z morderczymi treningami i restrykcyjną dietą.

W tej książce znajdziecie proste i skuteczne triki oraz nawyki zasadowego stylu życia. To wszystko pomoże wam oczyszczać organizm z toksyn, by utrzymać pełnie zdrowia na co dzień.

Przypominamy, że książka pt. Zdrowe odkwaszanie będzie dostępna od 17 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom zdrowego stylu życia!

Przeczytaj także