Zdążyć z pomocą dla Łukasza: narzeczonemu naszej kochanej Mai grozi niepełnosprawność

Przyłączcie się z nami do pomocy dla Łukasza Dmitruka, narzeczonego naszej koleżanki, Mai. Łukasz bez szybkiej pomocy, może stracić władzę w obu nogach. Każda złotówka się liczy, a nawet pomoc w formie udostępniania posta z informacjami o zbiórce. Razem mamy moc spełniania marzeń. Pomóżmy przyszłej, młodej parze zbudować dla siebie bezpieczną i szczęśliwą przyszłość. Śpieszmy się, żeby zdążyć z pomocą dla Łukasza.

Zdążyć z pomocą dla Łukasza, zanim naczyniak odbierze mu przyszłość.

Problem Łukasza nie zaczął się w tym roku, ani w lutym, kiedy zaczął tracić władzę w nogach. Już od dziecka wiedział, że ma naczyniaka w rdzeniu kręgowym. Lekarze z Polski nie chcieli podjąć się leczenia, więc narzeczony Mai wyjeżdżał na specjalistyczne zabiegi za granicę. Jednak jak dotąd naczyniak nie dawał o sobie aż tak mocno znać. Wcześniej Łukasz mógł funkcjonować jak każdy normalny, zdrowy, młody chłopak.

Razem ze swoją narzeczoną Mają planowali wspólną przyszłość, wyznaczyli datę ślubu. Jednak pewnego lutowego dnia nic nie było, takie jak wcześniej. To są takie chwile, kiedy każdy chciałby cofnąć się wstecz i odtwarzać dzień “przed” milion razy, tak aby dzień “po” nigdy się nie wydarzył. Jednak dla Łukasza się zdarzył.

Każda złotówka się liczy.

Utrata władzy w nogach to przede wszystkim ogromny strach. Jednak młodzi narzeczeni nie myślą o strachu, żyją nadzieją. Bo dla Łukasza jest szansa i my możemy uczestniczyć w odzyskaniu przez niego zdrowia.

Potrzebne są pieniądze na specjalistyczne zabiegi embolizacji we Francji. Każdy z nich z hospitalizacją będzie kosztował prawdopodobnie 50 tys. złotych. Dokładny kosztorys jeszcze nie jest znany. Wiadomo tylko, że zabiegów będzie kilka.

Sprawdźcie poniżej, jak można pomóc Łukaszowi:

  • Wpłacając darowiznę na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Alior Bank S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615, tytułem: „8476 Dmitruk Łukasz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.
  • Przekazując 1% podatku W formularzu PIT wpisując numer: KRS 0000037904. Ważne: w szczegółach trzeba zaznaczyć, że chodzi o podopiecznego: 8476 Dmitruk Łukasz.
  • Udostępniając znajomym wydarzenie na facebooku.
  • Uczestnicząc w koncercie charytatywnym zorganizowanym na rzecz Łukasza. Koncert odbędzie się w sobotę, 11 marca o godzinie 19:30 w Białymstoku, w pubie Hary przy Warszawskiej 29.
  • Angażując się np. udostępniając post z wydarzeniem lub z informacjami o Łukaszu i formach pomocy.

Postawmy Łukasza na nogi, razem damy radę. Nie zostawiajmy Mai i Łukasza samych z tym, odbierającym sny, problemem.

Informacja o zbiórce prowadzonej na rzecz Łukasza ukazała się także w białostockiej telewizji. Relację można zobaczyć tutaj

Informacje znajdziecie także pod tym linkiem: lukaszdmitruk.pl

Pomóżcie, my już pomagamy i nie wstydzimy się prosić Was także o pomoc.

Przeczytaj także