Zbudzone furie – ostatni tom nowego wydania serii!

Zbudzone furie - kup na TaniaKsiazka.plZbudzone furie to już ostatni tom cyberpunkowej serii, autorstwa Richarda Morgana. Miłośnicy gatunku, którzy do tej pory nie słyszeli o tym pisarzu, mają teraz idealną okazję, by nadrobić zaległości. Bestsellerowy cykl doczekał się bowiem nowego wydania i można go teraz nabyć z całkowicie odmienionymi i fantastycznymi okładkami. Jej zakończenie z nową oprawą, na polskim rynku, będzie dostępne już od 4 lipca 2018 roku. Warto przy okazji wspomnieć, że na podstawie pierwszego tomu Netflix stworzył serial pt. Altred Carbon. Jednak chociaż zebrał pochlebne recenzje, nie zgromadził przed małymi ekranami odpowiedniej liczby odbiorców. Tym samym produkcja zakończyła się jedynie na pierwszym sezonie. Tym bardziej, jeśli należycie do grona osób, które interesowały się serialem, koniecznie sięgnijcie po źródło inspiracji jego twórców. Dzięki temu poznacie do końca tę fantastyczną historię!

Zbudzone furie – kryminalne science fiction

Głównym bohaterem całej serii jest Takeshi Kovacs, który właśnie wrócił do domu, na Świat Harlana. To oceaniczna planeta, gdzie jedynie 5 procent powierzchni wystaje nad niebezpieczne i nieprzewidywalne morza. Natomiast każda próba wzbicia się w powietrze czymś bardziej zaawansowanym niż śmigłowiec, kończy się zestrzeleniem przez platformy orbitalne Marsjan.

Jednak to morza i niebo to nie jedyne miejsca, gdzie na mieszkańców planety czyha śmierć. Również na ziemi jest niebezpiecznie. Od tropikalnych plaż i bagien Kossutha do lodowatego pustkowia Nowego Hokkaido, rojącego się od maszyn. To właśnie tutaj zostały utracone, z trudem wywalczone, zdobycze quellistowskiej rewolucji. A wszystko to znajduje się pod kontrolą Pierwszych Rodzin, korporacji i yakuzy.

Kovacs ląduje w samym środku politycznych intryg i technologicznych tajemnic. Wiedziony pragnieniem zemsty za utraconą miłość, będzie musiał zmierzyć się z duchami przeszłości Świata Harlana oraz swoimi własnymi demonami. Krążą pogłoski, że Quellcrista Falconer powstała z martwych. I, że na zlecenie Pierwszych Rodzin poluje na nią bezlitosny młody Emisariusz Kovacs. Emisariusz, który spędził w przechowalni dwieście lat i nie zamierza dzielić się życiem z wypalonym, podstarzałym i zbrukanym przestępstwami sobą.

Książkę pt. Zbudzone furie znajdziecie tutaj.

Tutaj natomiast znajdziecie wszystkie książki Richarda Morgana. Również pozostałe części wznowionej serii!

Przeczytaj także