Zbrodnie Fast foodów – sprawdźcie, czym karmią was koncerny

Zbrodnie fast foodów - kup na TaniaKsiazka.plZbrodnie Fast foodów to pozycja, która na polskim rynku będzie dostępna od 24 kwietnia 2019 roku. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Ponadto zerknąć na nią powinien każdy, kto chociaż trochę interesuje się tym, co ląduje na jego talerzu. Jeśli do tej pory było Wam ciężko zrezygnować z przetworzonej żywności, gwarantujemy, że prezentowana dziś książka pomoże Wam w podjęciu tej decyzji. W świecie, który prezentują autorzy, każdy kęs jedzenia zawiera truciznę. Zaskoczeni? Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Z pewnością zaskoczy niejednego miłośnika szybkiego jedzenia.

Zbrodnie Fast foodów – witajcie w świecie przetworzonej żywności

Trudno się dziwić, że w dzisiejszych czasach Fast foody cieszą się sporym zainteresowaniem. Życie w biegu niemal całkowicie wyeliminowało czas na przyrządzanie pełnowartościowych posiłków w domu. Burgera czy frytki łatwo wziąć w rękę i biec na kolejne spotkanie. Ale to nie jedyne formy niezdrowej żywności. Okazuje się, że jedzenie białego pieczywa, batoników czy chipsów uśmierca rocznie więcej osób, niż nikotyna. Zaskakujące?  Za każdym razem, kiedy wybieracie śmieciowe jedzenie, jesteście niczym narkoman na głodzie. Kubki smakowe wariują na wspomnienie błogiego smaku jedzenia wzmacnianego glutaminianem sodu, aspartamem i biały cukrem. A kiedy tylko taki posiłek trafi do waszego żołądka, czujecie się jak po złotym strzale. Aż do następnego poczucia głodu.

Nie pozwólcie na to, by stać się ofiarą tych, którzy z każdej strony kuszą przetworzonym pokarmem. Dzięki tej książce spojrzycie im na ręce. I dowiecie się szokujących faktów. Odkryjecie, jak przetworzona żywność wpływa na mózg, inteligencję i rozwój dzieci. Dowiecie się, dlaczego koncernom spożywczym wcale nie zależy na waszym zdrowiu i jak pokonać uzależnienie od trujących dodatków do żywności. Poza tym poznacie również przydatne wskazówki, co jeść, by cofnąć negatywne skutki jedzenia przetworzonego pokarmu. Dowiecie się także, czym jest gęstość odżywcza i jakie ma znaczenie przy komponowaniu posiłków.

Przypominamy, że książka pt. Zbrodnie Fast foodów będzie dostępna na polskim rynku od 24 kwietnia 2019 roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także