Zawsze i na zawsze – trzeci tom Chłopców

Zawsze i na zawsze - kup na TaniaKsiazka.plZawsze i na zawsze to już trzeci i ostatni tom bestsellerowego, światowego hitu Jenny Han – serii pt. Chłopcy. Młodzieżowa historia dla dziewczyn zrobiła tak dużą furorę, że doczekała się nawet adaptacji serialowej na platformie Netflix. W związku z tym dzisiejsza propozycja to doskonała wiadomość dla każdej czytelniczki, która interesuje się literaturą Young Adults. Poza tym, jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością Han to doskonała okazja, by nadrobić zaległości. Autorka tworzy powieści młodzieżowe, w których porusza problemy typowe dla wieku dojrzewania. Dzięki temu grono młodych czytelniczek może odnaleźć cząstkę siebie w wykreowanych przez Jenny Han postaciach. A do tego poczuć odrobinę zrozumienia w obfitującym w emocje trudnym czasie, jakim jest wchodzenie w dorosłość. Książka pt. Zawsze i na zawsze będzie dostępna w sprzedaży na naszym rynku już od 27 listopada 2019 roku. Koniecznie zatem sprawdźcie, czego się po niej spodziewać!

Zawsze i na zawsze – finał w końcu nadszedł

Lara Jean i Peter Kavinsky muszą zmierzyć się z jeszcze wieloma przeciwnościami losu. Czy każda miłość wygląda podobnie? I czy pierwsza miłość jest nazywana pierwszą, bo zawsze musi się skończyć?

Bohaterowie kończą właśnie liceum. W związku z tym stają przed wieloma ważnymi decyzjami. Co zrobią, jeżeli będą musieli się rozdzielić? Czy „środkowa” siostra Song powinna pójść w ślady Margot i za poradą ich mamy zerwać z chłopakiem? Wszystko wskazuje na to, że tego też chce mama Petera, która boi się, że jej syn zaprzepaści swoją szansę na sukces w dorosłym życiu. Tym samym ostatni rok w szkole będzie dla rodziny Song pełen wrażeń. Chwile smutku i radości będą przeplatać się niczym popisowe fryzury Kitty. Tylko czy w jej przyszłości jest jeszcze miejsce na pierwszą miłość z czasów liceum?

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Zawsze i na zawsze będzie dostępna w sprzedaży od 27 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe książki z serii. Poniżej zaś prezentujemy wam zapowiedź serialu. Dajcie znać, czy czytaliście/ oglądaliście!

Przeczytaj także