Zaufasz mi – Diana Brzezińska

Zaufasz mi - kup na TaniaKsiazka.plZaufasz mi to książka, która w sprzedaży pojawi się już 15 stycznia 2020 roku. Zainteresuje wszystkich miłośników polskich kryminałów i sensacji. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbiciele twórczości Diany Brzezińskiej, ponieważ prezentowany dziś tytuł to kontynuacja bestsellerowej historii pt. Będziesz moja. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości! Dziś macie do tego idealną okazję.

Zaufasz mi – kilka słów o fabule książki

Szczecińska policja po raz kolejny ma pełne ręce roboty. Ponieważ miastem wstrząsają kolejne wiadomości o samobójstwach. Życie odbierają sobie: młody chłopak, wychodzący na prostą, nastolatka, której niczego nie brakuje oraz ojciec dwójki dzieci. Co pchnęło ich do samobójstwa? I czy to pewne, że odebrali sobie życie na własne życzenie?

Ada Czarnecka przechodzi traumę po ostatnim śledztwie. Z tego powodu bierze urlop, zrywa wszelkie kontakty i wyjeżdża, zostawiając wszystko za sobą. Poza tym podejmuje też bardzo trudną decyzję o rozwodzie. Jednak Krystian Wilk nie pozwala jej zniknąć na długo. Ściąga kobietę na komendę, włączając ją do zespołu śledczego, który pracuje nad serią tajemniczych samobójstw. Szybko jednak okazuje się, że to nie jedyny powód. Ponieważ Krystian już wie, co znaczy dla niego rudowłosa psycholog policyjna. I choć Ada ciągle nie potrafi mu zaufać, ich relacja coraz bardziej się zacieśnia.

Przypominamy, że książka pt. Zaufasz mi będzie dostępna w sprzedaży od 15 stycznia 2020 roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom polskich kryminałów i literatury sensacyjnej. Jednocześnie przypominamy, że jest to druga część przygód bohaterów, znanych z lektury pt. Będziesz moja Diany Brzezińskiej. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z jej twórczością, teraz macie idealną okazję, by to zmienić. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Sprawdźcie koniecznie to sami! W końcu nie bez powodu książki pisarki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całym kraju.

Przeczytaj także