Jak osiągnąć sukces? Biznesowe poradniki

Zastanawialiście się kiedyś, jak osiągnąć sukces? Jakie cechy mają ludzie, którzy prowadzą biznes lub zarządzają ludźmi? Czy tylko wybranych osób trzymają się pieniądze? A może to po prostu zwykłe szczęście i bycie w odpowiednim miejscu i czasie? Książki z naszego dzisiejszego zestawienia rozwieją wszystkie wasze wątpliwości. Ponadto zaprezentowane tytuły to nie tylko dobre i warte uwagi poradniki biznesowe. To również pozycje psychologiczne i motywacyjne. Wszystko to razem pomoże wam osiągnąć zamierzony cel i wspomoże wasz samorozwój. To gwarancja sukcesu na każdym polu. Gotowi? Zaczynamy!

Moc przyciągania pieniądza - kup na TaniaKsiazka.plJak osiągnąć sukces? – Moc przyciągania pieniądza

Wyobraźcie sobie, że bogactwo jest możliwe! Wszystko zależy jedynie od nastawienia waszego umysłu. Aby udowodnić tę prawdę, autor prezentuje w tej książce mnóstwo przykładów ludzi, którzy stali się bogaci. Dzięki swojej determinacji i wierze w to, że w końcu się im uda. Ponadto znajdziecie tu również przydatne porady i zasady, dzięki którym odniesiecie sukces na każdym polu.

Książka dostępna od 4 czerwca 2020 roku.

Jak osiągnąć sukces? – Psychologia biznesuPsychologia biznesu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Książka to niezwykła skarbnica wiedzy dla wszystkich, którzy prowadzą własny biznes. Ponieważ znajdziecie tu specjalistyczne teksty, przygotowane przez polskich psychologów pracy, organizacji oraz zachowań konsumenckich. Publikacja prezentuje psychologię biznesu szeroko, zgodnie z aktualnymi programami kształcenia w prestiżowych ośrodkach, ale zakorzenia ją w polskich realiach. Uwzględniając przy tym pokaźny dorobek polskich teoretyków i badaczy.

Książka już dostępna.

Jak osiągnąć sukces - sprawdź na TaniaKsiazka.plJak osiągnąć sukces? – Droga na szczyt

Chcielibyście zacząć uczyć się szybciej i skuteczniej? W związku z tym ta książka jest właśnie dla was. Autor zawarł w niej wiele skutecznych porad i praktycznych ćwiczeń. Dzięki temu odkryjecie, co zrobić, by wasza nauka była bardziej wydajna i efektywna. Poznane wskazówki sprawią, że osiągniecie skuteczne uczenie się w każdej dziedzinie, jaką tylko możecie sobie wyobrazić! A pomoże wam w tym Anders Ericsson, światowy autorytet w dziedzinie efektywnego nabywania nowych umiejętności, którą bada od ponad trzydziestu lat.

Książka już dostępna.

Jak osiągnąć sukces? – Work-life balance Jak osiągnąć sukces - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jak znaleźć równowagę w duchu „Kaizen”, japońskiej sztuki ciągłego doskonalenia się? Tego dowiecie się z tej publikacji. Ponadto autorka udowadnia, że wielki sukces nie zależy od wielkich rzeczy. Aby się nie zniechęcić i wytrwać w drodze na szczyt w zgodzie ze sobą, należy stawiać małe kroczki. Ponieważ to właśnie niewielkie zmiany prowadzą do ogromnych przełomów. Nic na siłę, nic na szybko. Spokój i równowaga – to klucz do efektownych zmian na każdym polu.

Książka jest już dostępna.

Jak mówić o sobie dobrze - kup na TaniaKsiazka.plJak osiągnąć sukces? – Jak mówić o sobie dobrze

Ta książka skierowana jest przede wszystkim do kobiet. Ponieważ okazuje się, że zabierają one publicznie głos dwa razy rzadziej niż mężczyźni. Kobiety nie wierzą, że ich historie są ciekawe, że ktoś chce ich wysłuchać. Ponadto nie są też przyzwyczajone, żeby mówić o sobie dobrze. W związku z tym ta książka pomoże wam zmienić swoje nastawienie i myślenie o sobie. Czytelniczki znajdą tu mnóstwo praktycznych i skutecznych porad: jak mówić o sobie dobrze i tak, aby was słuchano, co zrobić, by zabieranie głosu w większym gronie nie było stresujące. Poza tym wiele dobrych rad znajdą tu kobiety, które chcą występować, jako mówczynie czy te, którym zależy na rozwoju osobistym i awansie.

Książka dostępna od 18 czerwca 2020 roku.

Przeczytaj także