Co nowego w reportażach?

Zastanawiacie się, co nowego w reportażach? Świetnie się składa, ponieważ dziś przygotowaliśmy dla was zestawienie literatury faktu. Wśród nich znajdziecie poruszające, a jednocześnie wstrząsające historie. Scenariusze do nich napisało samo życie, a jak wiadomo, bywa ono nieprzewidywalne. Są to zarówno międzynarodowe hity, jak i nasze krajowe bestsellery. Znajdziecie tu przede wszystkim zapowiedzi, co oznacza, że chwilę przyjdzie wam poczekać na te tytuły. Jednak już teraz gwarantujemy, że nie pożałujecie! Koniecznie zatem sprawdźcie, co nowego pojawi się wśród reportaży już niebawem.

Pandemia kłamstw - sprawdź na TaniaKsiazka.plCo nowego w reportażach – Pandemia kłamstw

To wstrząsający reportaż badaczki naukowej, która odsłania kulisy tuszowania wyników badań oraz procedur, pozwalających na globalne manipulacje. Poza tym autorka porusza również aktualny temat koronawirusów, spekulując o znaczeniu wielkiej polityki dla szalejącej pandemii.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Co nowego w reportażach – DośćDość - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autorka, Dorota Sumińska, lekarka weterynarii z wieloletnią praktyką oraz psycholog zwierzęcy porusza w tym reportażu wżną kwestię. A mianowicie sposób, w jaki człowiek rozgościł się na Ziemi i traktuje inne gatunki, żyjące na tej samej planecie.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Co nowego w reportażach - zobacz na TaniaKsiazka.plCo nowego w reportażach – Rozmowy z seryjnymi mordercami

Czytelnicy znajdą tu unikatowe wywiady, przeprowadzone przez autora w kilkunastu najcięższych zakładach karnych świata. Były one rejestrowane na taśmie magnetofonowej i filmowej i zawierają opisy przerażających czynów. Teraz odbiorcy mają szansę poznać te historie w formie książki.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Co nowego w reportażach – Mały OświęcimCo nowego w reportażach - zobacz na TaniaKsiazka.pl

To zapomniana historia obozu koncentracyjnego dla dzieci, który powstał na terenie łódzkiego getta. Trafiały tam dzieci od drugiego do szesnastego roku życia. Jest to również opowieść, która oddaje głos ostatnim świadkom.

Książka dostępna od 15 września 2020 roku.

Co nowego w reportażach - kup na TaniaKsiazka.plCo nowego w reportażach – Strona świata

Czytelnicy znajdą w tej książce zbiór najciekawszych, aktualnych tekstów Wojciecha Jagielskiego z ostatnich lat. Były one publikowane na łamach Tygodnika Powszechnego. Znajdziecie tu więc m.in. opowieści o Bliskim Wschodzie, Afryce, Indiach i krajach Kaukazu.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Co nowego w reportażach – Trolle PutinaTrolle Putina - kup na TaniaKsiazka.pl

Jak wygląda obecnie wojna informacyjna? W dobie Internetu i mediów społecznościowych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, narzędzi jest wiele. A Rosja opanowała te metody do perfekcji. Każda krytyczna opinia to głos wroga. Nie przebiera się w środkach ani nie zwraca uwagi na granice prawa, gdy wrogów chce się uciszyć.

Książka dostępna od 14 października 2020 roku.

Przeczytaj także