Zasada jednego – fantastyczny debiut

Zasada jednegoZasada jednego - kup na TaniaKsiazka.pl to książka, która na polskim rynku będzie dostępna od 13 lutego 2019 roku. Powieść ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury science fiction oraz fantasy. Warto tutaj wspomnieć, że jest to literacki debiut autorek: Ashley i Leslie Saunders. Co więcej, obie panie są siostrami bliźniaczkami.

Skąd pomysł na książkę? Otóż autorki zawodowo są producentkami filmowymi. I od zawsze czuły, że zostały stworzone do opowiadania historii. Jak łatwo się domyślić, książkowy debiut miał początkowo formę scenariusza filmowego. Siostry mają na swoim koncie mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień za swoją twórczość. Jak jednak widać, nie mają zamiaru spoczywać na laurach. Tym razem postanowiły podbić rynek książki. Z jakim skutkiem? To już oceńcie sami, sięgając po prezentowaną dziś historię.

Zasada jednego – świat, w którym można mieć tylko jedno dziecko

Jedną z głównych bohaterek powieści jest Ava, córka dyrektora Teksańskiego Wydziału Planowania Rodziny. To właśnie on czuwa nad przestrzeganiem polityki jednego dziecka. Nikt jednak nie ma pojęcia, że dokładnie ten sam człowiek pilnuje własnej tajemnicy. Jest nią Mira, siostra bliźniaczka Avy. Ponieważ osoba, która egzekwuje restrykcyjne prawo wszelkimi środkami, nie może przecież ujawnić się z tak niewybaczalnym łamaniem zasad. Dlatego też dziewczyny codziennie zamieniają się miejscami, by wieść jedno, wspólne życie.

Wkrótce jednak ich sekret zostaje odkryty i bohaterki muszą ratować się ucieczką. Nie mają jeszcze pojęcia, w jak wielki skandal się wplątały. Nie mają pojęcia, że ich życie było nie tylko tajemnicą, ale też jednym wielkim kłamstwem.

Czy zdążą odkryć wszystkie sekrety swojej rodziny, zanim zostaną schwytane i skazane za zdradę?

Zasada jednego to książka, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Czytelnicy znajdą tu wartką akcję i jej niespodziewane zwroty. Ashley i Leslie Saunders stworzyły historię, która zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Nie zwlekajcie więc ani chwili i koniecznie przekonajcie się o tym sami.

Przypominamy, że książka pt. Zasada jednego na polskim rynku będzie dostępna od 13 lutego bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także