Wyprzedaż książek – zapraszamy na niesamowitą noc!

wyprzedaż książekZdarzają się takie szczególne noce, kiedy książkoholicy mogą zaszaleć. 🙂 Kochani, zapraszamy Was na niesamowitą noc Wyprzedaży w TaniaKsiazka.pl! Możecie upolować prawdziwe, książkowe okazje i zapełnić swój wakacyjny plecak niesamowitymi powieściami.

Na naszej, pękatej liście wyprzedażowej znajduje się, aż 15 tysięcy książek! Tak, tak właśnie tyle. Niewątpliwie potrzeba nieco czasu, żeby dobrze się z nimi zapoznać. Nastawiajcie więc zegarki, bo taka wyprzedaż książek nie zdarza się codziennie!

Wyprzedaż książek = wyjątkowe okazje

Noc wyprzedaży potrwa od godziny 16 w piątek, 9 czerwca do godziny 12, w sobotę, 10 czerwca. Czasu jest więc niewiele. Szykujcie kanapki, herbatę i startujemy z wyszukiwaniem świetnych okazji.

piesA jest w czym wybierać! Zdradzimy Wam parę smaczków. Nasza 15. tysięczna, produktowa lista będzie zawierała wiele perełek w tym, chociażby bestselerową książkę, która podbiła serca Czytelników na całym świecie, Był sobie pies. Ta historia o psie, którego serce należało tylko do jednego właściciela, wzruszyła miliony ludzi na całym świecie.

Wyprzedaż książek i to jakich!

Miłośniczki cudownych historii miłosnych będą mogły zaopatrzyć się np. w Love, Rosie, Cecelii Ahern. Jeżeli zdecydują się na nieco bardziej pikantne klimaty, czeka na nie wiele tytułów literatury erotycznej, w tym książki z serii Manwhore, Gracz, czy Uwikłani.

straznicyNa naszej liście nie zabraknie także tytułów literatury obyczajowej, w tym niezwykła Afgańska perła Nadii Hashimi czy bestsellerowa nowość: Arabski mąż Tanyi Valko. Z kolei Strażnicy światła Abby Geni to książka z niezwykle mroczną zagadką w tle, osadzona w pięknych, wyspiarskich klimatach. Książka uzyskała tytuł książki roku, największej amerykańskiej sieci księgarni stacjonarnych Barnes & Noble.

Oczywiście czekają na Was książki ze wszystkich, literackich półek w tym kryminały, thrillery, książki dla dzieci, poradniki, biografie i wiele wiele innych.

I jak macie już coś na oku? Jeżeli jeszcze nie, koniecznie zarezerwujcie sobie czas i spędźcie z nami tę noc!

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ:
Pełna lista książek pojawi się o godzinie 16:01, 9 czerwca.

noc wyprzedaży

Przeczytaj także