Zapowiedzi książek dla kobiet!

Poszukujecie wciągających romansów lub nietuzinkowej literatury obyczajowej? A może macie ochotę na nieco pikantniejsze historie, które rozpalą waszą wyobraźnię i przyspieszą bicie serca? Dobrze się składa, ponieważ mamy dziś dla Was kilka tytułów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Zapowiedzi książek dla kobiet to propozycje, obok których żadna czytelniczka nie przejdzie obojętnie. Są to zarówno polskie perełki, jak i międzynarodowe hity, podbijające już bestsellerowe listy. W związku z tym to dobra okazja, by sprawdzić, co w trawie piszczy i zaplanować uzupełnienie domowej biblioteczki nowymi powieściami. Gotowe? Zaczynamy!

Zimna S - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi książek dla kobiet – Zimna S

Główna bohaterka, Malwina, to silna i pewna siebie kobieta, która dobrze wie, czego chce od życia i potrafi to osiągnąć. Prowadzi własną firmę i nie ma czasu na miłosne dramaty. Kiedy jednak na horyzoncie pojawia się przystojny Adam, wplątuje się w romans, a ich relacja z dnia na dzień rozwija się coraz bardziej. Do tego kobieta całkiem niedawno zatrudniła nowego pracownika – Sebastiana. A ten, choć działa jej na nerwy, uparcie powraca do niej w myślach. Poza tym już niebawem okaże się, że ktoś, chcąc zemścić się na jej ojcu, obiera sobie za cel właśnie ją.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Zjadaczka Grzechów - zobacz na TaniaKsiazka.plZapowiedzi książek dla kobiet – Zjadaczka grzechów

Akcja powieści rozgrywa się na królewskim dworze w XVI wiecznej Anglii. Czternastoletnia May, za kradzież bochenka chleba dożywotnio zostaje Zjadaczą Grzechów. Bohaterka musi wysłuchiwać wyznań umierających. Poza tym w ramach pogrzebowego obrządku musi spożywać rytualne pokarmy, symbolizujące grzechy konających, aby w ten sposób wziąć na siebie winę za ich występki. Wkrótce jednak przyjdzie jej walczyć o własne życie, kiedy zostanie wplątana w dworską intrygę, powiązaną z morderstwem.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Zapowiedzi książek dla kobiet – sprawdź na TaniaKsiazka.plZapowiedzi książek dla kobiet – Nie zostawię cię

Santo Accardi korzysta ze swojej pozycji i uroku osobistego bez granic. Romansuje z kobietami, uwodzi je i cieszy się niezobowiązującym seksem. Jego asystentka Lavender Anna Riss ma już tego dość, kiedy to na jej barki spadają obowiązki związane z miłosnymi podbojami szefa. A żeby tego było mało, to podczas balu charytatywnego zostaje ona oskarżona o próbę uwiedzenia swojego szefa. Wtedy dopiero rozpoczyna się prawdziwe piekło.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Zapowiedzi książek dla kobiet – kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi książek dla kobiet – Wyjdź za mnie, kochanie

Apolonia Darska zamierza prześcignąć świat w stworzeniu dla swojej ukochanej wnuczki, Mariki, idealnego wesela. Nawet w najgorszych koszmarach nie przewidziała, że ktoś napadnie na jej dom. Tymczasem przyszła teściowa Mariki bacznie obserwuje kandydatkę na synową. Nie ma zamiaru dopuścić do tego, by podczas ślubu jej ukochanego syna coś poszło nie tak. Wszystko wydaje się pod kontrolą – do czasu, kiedy na horyzoncie pojawia się prawdziwa miłość.

Książka dostępna od 16 września 2020 roku.

Urodziłam dziecko szejka - sprawdź na TaniaKsiazka.plZapowiedzi książek dla kobiet – Urodziłam dziecko szejka

Ola, wplątana w misterną pułapkę intryg trzęsącej arabską rodziną matrony, znajduje się w sytuacji bez wyjścia. Zachodzi w ciążę z synem arabskiego szejka, a jej życie zamienia się w prawdziwy koszmar. Ponieważ w Arabii Saudyjskiej za nieślubną ciążę grozi nawet kara śmierci. To historia, która wydarzyła się naprawdę.

Książka dostępna od 15 września 2020 roku.

Piekielny układ - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi książek dla kobiet – Piekielny układ

Nicole zrobi wszystko, by chronić młodszą siostrę. W związku z tym, kiedy ich ojciec oferuje wierzycielowi jedną z córek, to starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem. Na miejscu wpada na nieziemsko przystojnego Brunona Cabrera. Oboje szybko zdają sobie sprawę, że właśnie znaleźli się w punkcie, z którego nie ma już powrotu. Wtedy też rozpoczyna się niebezpieczna gra.

Książka dostępna od 30 września 2020 roku.

Przeczytaj także