Zapowiedzi kryminalne – na co zwrócić uwagę?

Zapowiedzi kryminalne to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników tego rodzaju twórczości. Poza tym powody do zadowolenia mają także czytelnicy, którzy interesują się sensacją i thrillerami. Ponieważ wśród prezentowanych dziś książek każdy z was znajdzie tu coś dla siebie. Tytuły, które podrzucamy, to gorące zapowiedzi. W związku z tym, jeśli poszukujecie czegoś nowego, wciągającego i intrygującego, to trafiliście idealnie. Umieściliśmy tu międzynarodowe bestsellery, jak i rodzime perełki. Jesteście ciekawi, po jakie nadchodzące nowości warto sięgnąć? Koniecznie to sprawdźcie!

Grząska ziemia - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kryminalne – Grząska ziemia, VII tom Serii Szetlandzkiej

Za sprawą ulewnych dreszczów ziemia osuwa się ze zbocza i pędzi prosto na gospodarstwo domowe. Całą sytuację obserwuje Jimmy Perez, który bierze udział w pogrzebie na pobliskim cmentarzu. Ludzie są przekonani, że w środku nikt nie mieszkał. Jednak mimo to bohater postanawia przeprowadzić oględziny. Okazuje się, że w środku znajduje się ciało ciemnowłosej kobiety, ubranej w jedwabną, czerwoną sukienkę. Strój zupełnie nie pasuje do srogiej zimy. Śledztwo wykazuje, że kobieta była martwa, zanim osuwisko uderzyło w dom.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne – To będzie nasza tajemnicaZapowiedzi kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Namiętność, kontrowersja i zbrodnia, a do tego tajemnica. Historia Ady i Tymka pokazuje, jak żądza staje się nierzadko silniejsza niż zdrowy rozsądek. Poza tym potrzeba akceptacji przeradza się tu w obsesję. A zbrodnia bezpowrotnie niszczy życie. Bo przecież pewne tajemnice prędzej czy później ujrzą w końcu światło dzienne.

Książka dostępna od 26 maja 2020 roku.

Przekręt - kup na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kryminalne – Przekręt, III tom serii Karuzela

Olka wraca do Polski po tym, jak Orzeł zostaje aresztowany. Bohaterka liczy na pomoc prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten jednak stawia warunek – pomoże, ale tylko wtedy, kiedy Orłowski zgodzi się zeznawać. Może też załatwić zatrzymanemu status świadka koronnego. Jednak Orzeł w ogóle nie jest zainteresowany współpracą. Przed Olką trudne zadanie nakłonienia go do zmiany zdania.

W tym samym czasie Michał i Lilka we Wrocławiu zajmują się rozpracowywaniem sekty, przez którą przepuszczane są pieniądze Sitwy. Oboje nie mają jeszcze pojęcia, że pralnia pieniędzy to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Książka dostępna od 3 czerwca 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne – InspiracjaInspiracja - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Dwudziestotrzyletni Oskar w formie terapii pisze opowiadania kryminalne, które mają mu pomóc zapomnieć o dramacie z przeszłości. Tym samym w poszukiwaniu inspiracji chłopak udaje się na pogrzeb brutalnie zamordowanej nastolatki. To właśnie tam poznaje Luizę, piękną dziewczynę z wyższych sfer, która wkrótce odmieni jego życie. Niebawem pojawiają się też kolejne doniesienia o ofiarach seryjnego mordercy, ochrzczonego przez dziennikarzy mianem Łowcy Nimfetek. Oskar już wkrótce odkryje, że Luizę i osoby z jej otoczenia łączy coś z serią makabrycznych zbrodni.

Książka dostępna od 2 czerwca 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne - sprawdź na TaniaKsiazka.plZapowiedzi kryminalne – Dzień rozrachunku

Pete Banning to wzorowy obywatel Clanton. Odznaczony bohater II wojny światowej, głowa prominentnego rodu oraz dobry chrześcijanin, uczęszczający do miejscowej świątyni metodystów. Dlatego nikt nie może pojąć tego, co zrobił. Pewnego październikowego poranka obudził się wcześnie rano i pojechał do miasta. Tam ze stoickim spokojem zastrzelił swojego najlepszego przyjaciela, wielebnego Dextera Bella. Szeryfowi, prawnikom, sędziemu i ławie przysięgłych powiedział tylko: Nie mam nic do powiedzenia.

Książka dostępna od 20 maja 2020 roku.

Zapowiedzi kryminalne – Zapłacz dla mnieZapłacz dla mnie - kup na TaniaKsiazka.pl

Ciało brutalnie zamordowanej nastolatki zostaje odnalezione na sopockiej plaży. Z jej łydki wycięto fragment skóry, a pod paznokciami uczennicy z elitarnego liceum policja znajduje naskórek jej szkolnego kolegi. Szybka akcja sprawia, że trafia on do aresztu. Kilka dni po tym wydarzeniu na wolność, po dziewiętnastu latach spędzonych w więzieniu, wychodzi Jakub Ramon. To policjant skazany za zabójstwo swojego kolegi z patrolu. Zarówno jego proces sprzed niemal dwóch dekad, jak i wcześniejsze zwolnienie warunkowe są owiane tajemnicą. W związku z tym młoda dziennikarka, Aśka Jaworska postanawia wybadać tę sprawę. Już wkrótce dziewczyna całkiem nieświadomie trafia do świata, w którym życie ludzkie jest jedynie towarem.

Książka dostępna od 1 czerwca 2020 roku.

Przeczytaj także