Zapomnieć o przeszłości – nowe wydanie!

Zapomnieć o przeszłości - kup na TaniaKsiazka.plZapomnieć o przeszłości to książka jednej z najpoczytniejszych autorek romansów współczesnych i literatury dla kobiet. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Samanthy Young, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Ponieważ pisarka ma już na koncie aż dziewiętnaście międzynarodowych hitów, które w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów. Pozycje zostały napisane z niebanalnym i niemal niedoścignionym kunsztem, jakim autorka dowodzi, iż wszelkie nominacje na listach bestsellerów New York Timesa i Wall Street Journal nie były bezpodstawne. To niezwykła kobiecość i intuicja pisarska, która zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie, lecz także i nieraz zadumę nad otoczeniem, które tak bardzo i tak często na nas wpływa.

Nowe wydanie książki pt. Zapomnieć o przeszłości jest już dostępne w sprzedaży na polskim rynku. Koniecznie zatem sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej historii!

Zapomnieć o przeszłości – kilka słów o fabule książki

Główną bohaterką powieści jest Alexy, dla której przez całe życie wzorem idealnego mężczyzny był jej własny ojciec. W związku z tym, kiedy dziewczyna dowiedziała się, że nie jest jego jedyną rodziną, jej świat się zawalił. Nie mogąc pogodzić się ze zdradą ojca, zerwała z nim wszelkie kontakty. Z dala od niego stara się poskładać swoje życie do kupy. Rzecz nie jest łatwa, ponieważ bohaterka musi na nowo określić swoją tożsamość, która została zniszczona ponurymi sekretami z przeszłości.

Pewnego dnia na drodze dziewczyny staje Caine Carraway. I wszystko wskazuje na to, że mężczyzna ma szansę wypełnić jej przyszłość, ponieważ fascynuje i pociąga Alexę. Jednak czy pozwoli jej zbliżyć się do siebie? Czy zakochaną kobietę można tak łatwo zniechęcić? A może już wkrótce ta dwójka zbliży się do siebie za sprawą niekontrolowanej namiętności?

Przypominamy, że książka pt. Zapomnieć o przeszłości w nowym wydaniu, której autorką jest Samantha Young, jest już dostępna na polskim rynku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych.

Przeczytaj także