Zapadnij w serce – książka z fragmentem do przeczytania!

Zapadnij w serce - kup na TaniaKsiazka.plZapadnij w serce to książka, której autorką jest Ginger Scott, czytelniczkom na całym świecie znana, jako twórczyni wielu powieści z gatunku Young Adult i New Adult. Amazon okrzyknął ją jedną z najpopularniejszych pisarek, a jej książki w błyskawicznym tempie zdobywają szczyty bestsellerowych list. Nic więc dziwnego, że najnowsza powieść pisarki już zdążyła podbić serca międzynarodowych odbiorczyń. W Polsce Zapadnij w serce pojawi się w sprzedaży już od 21 września 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom książek dla młodzieży i dziewczyn. Jeśli zatem poszukujecie historii, która pochłonie Was do reszty i zapewni mnóstwo godzin wspaniałej rozrywki, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Zapadnij w serce – opowieść o młodych ludziach, dla młodych ludzi

Dlaczego prezentowana dziś powieść już cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie wśród młodzieży? Ponieważ Ginger Scott jak nikt potrafi pisać o rzeczach im bliskich, o emocjach i sytuacjach, które właśnie mogą przeżywać.

Główną bohaterką powieści jest Rowe, która w swoim życiu przeszła już przez wiele dramatycznych wydarzeń. Jednak dziewczyna nie ma zamiaru się poddać i próbuje na nowo posklejać rozsypane elementy. Tym samym, mimo towarzyszącego jej lęku i złych wspomnień, znajduje odwagę, by podjąć ważną decyzję i ryzykowaną decyzję. Postanawia wyjechać na studia do innego miasta, zostawiając w rodzinnej miejscowości wszystkich swoich bliskich. Ten krok odmienia całe jej życie.

Właśnie na studiach Rowe spotyka Nate’a, szalenie przystojnego i popularnego sportowca. Małymi kroczkami zaczyna rozważać otworzenie się przed nim. Jednak odsłonięcie się przed zupełnie obcym człowiekiem nie jest łatwe. Zwłaszcza kiedy ciąży nam tragiczna przeszłość. Znajomi zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu i stają się naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Wtedy Rowe zaczyna się zastanawiać, czy jest w ogóle tego warta? Czy z takimi dramatycznymi wspomnieniami, które już na zawsze pozostawiły głęboką rysę na jej duszy, da radę się prawdziwie zakochać?

Książkę pt. Zapadnij w serce oraz jej fragment znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także