Zapach goździków – kolejna świąteczna opowieść

Zapach goździków - kup na TaniaKsiazka.plZapach goździków to już kolejna świąteczna opowieść, którą można znaleźć na polskim rynku. Tym razem niezwykłą historię przygotowała Agnieszka Lis, która ma już na koncie kilka zaskakujących i czarujących tytułów. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszystkie wielbicielki twórczości pisarki. Poza tym prezentowana dziś pozycja zainteresuje każdą miłośniczką literatury obyczajowej, związanej z tematyką świąt Bożego Narodzenia. Ponieważ do tego wyjątkowego okresu pozostało jeszcze kilkadziesiąt dni, to doskonały moment, by powoli zacząć wprowadzać się w świąteczny nastój. Prezentowana dziś książka bez wątpienia Wam to ułatwi. A poza tym umili Wam chłodne wieczory. Zainteresowane? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowała autorka. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Zapach goździków – kilka słów o fabule książki

Nikt nie ma wątpliwości, że święta rozgrzeją nawet najbardziej skute lodem serca. Artur jest już starszym panem, który w życiu docenił spokój i ustatkowanie się. Zdążył się wyszaleć i teraz interesuje go domowe ciepło. Ma stabilną posadę w sklepie i właściwie niechętnie nawiązuje nowe relacje i znajomości. Ale zbliżają się święta, a to czas niezwykły. Poza tym los szykuje kilka niespodzianek dla tego statecznego człowieka.

W pewien grudniowy, zimny wieczór główny bohater, Arkadiusz, odbiera telefon od dawnego znajomego. Mężczyzna nie kryje zdziwienia, ponieważ nie rozmawiał z nim od czterdziestu lat. Mimo wszystko po krótkiej wymianie zdań zgadza się na nieoczekiwane spotkanie. Spotykają się w warszawskiej restauracji Prowansja, gdzie wśród zapachu goździków i pomarańczy rozmawiają o winnicy w Alzacji. Biznes ten odziedziczył właśnie przyjaciel Arkadiusza.

Tymczasem trwają gorączkowe przygotowania do wigilii. I jak co roku u Arkadiusza spotykają się najważniejsze dla niego osoby. Rodzina, była żona, dzieci i przyjaciele. Ponieważ te najważniejsze dni zawsze chcemy dzielić przecież z najbliższymi.

Prezentowana dziś książka Agnieszki Lis pt. Zapach goździków jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom pisarki oraz każdej czytelniczce, która uwielbia literaturę obyczajową, związaną z Bożym Narodzeniem. Gwarantujemy, że ta historia wleje w wasze serca mnóstwo ciepła. Sprawdźcie same!

Przeczytaj także