Zanim się pojawiłeś – światowy bestseller także w TaniejKsiążce!

zanim sie pojawilesPrzedstawiamy wam kolejną, bestsellerową i poruszającą powieść autorki Jojo Moyes, pod tytułem Zanim się pojawiłeś. Zapomnij o klasycznym romansie, którego fabułę jesteś w stanie przewidzieć już po pierwszym rozdziale. Ta historia skradnie twoje serce i sprawi, że z zapartym tchem będziesz podążać losami bohaterów.

Zanim się pojawiłeś to opowieść o Lou Clark, energicznej, zwariowanej i nieco zarozumiałej dziewczynie, która w życiu osiągnęła niemal wszystko, co potrzebne jest do szczęścia. Tak przynajmniej mogłoby się wydawać. Uwielbiała swoją pracę, ale za to tkwiła w związku, gdzie na próżno szukać było miłości. Los miał jednak dla niej inny plan. Dziewczyna straciła wymarzoną pracę i tym samym została zmuszona do podjęcia się jakiegokolwiek zajęcia. Na jej drodze stanął Will – niepełnosprawny chłopak, którego została opiekunką. Brawurową jazdę na motocyklu przypłacił swoim szczęśliwym i spokojnym życiem. Sytuacja, w jakiej się znalazł odebrała mu wszelkie chęci do życia oraz radość. Wszystko ma jednak szansę się zmienić, kiedy w jego życiu pojawia się Lou Clark. Gdzieś na końcu ciemnej drogi chłopak zaczyna dostrzegać światło i zaczyna wierzyć, że czeka go jeszcze wiele dobrego…

Książka Zanim się pojawiłeś doczekała się również swojej ekranizacji w reżyserii Thea Sharrocka. W główną rolę Lou Clark wcieliła się znana, z Gry o tron, aktorka Emilia Clarke a jej ekranowym partnerem został Sam Claflin, który zagrał Willa Traynora. W filmie, między innymi, będzie okazja ujrzeć również Matthewa Lewisa, znanego z serii o Harrym Potterze.

Gorąco polecamy i zachęcamy do dzielenia się opiniami, zarówno na temat książki, jak i filmu.

Przeczytaj także