Zaginiony kontynent – wciągający reportaż

Zaginiony kontynent - kup na TaniaKsiazka.plZaginiony kontynent to świetna propozycja dla wszystkich wielbicieli literatury faktu i miłośników zagranicznych reportaży. Poza tym powody do zadowolenia mają także ci odbiorcy, którzy lubią czytać o Stanach Zjednoczonych i zmianach, jakie zachodzą w tym kraju. Autor prezentowanego dziś tytułu, Bill Bryson, stworzył bezlitosną w osądzie i przezabawną w formie relację o ponownym odkryciu Ameryki i poszukiwaniu idealnego miasteczka. Ta gorąca nowość jest już dostępna na naszym rynku. Tym samym, jeśli poszukujecie wciągającej i ciekawej książki, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po tej publikacji!

Zaginiony kontynent – kilka słów o książce

Z Des Moines w stanie Iowa prawie nikt nie wyjeżdża. Jednak autor książki, Bill Bryson, podjął to wyzwanie i opuścił rodzinne strony. A po 10 latach spędzonych w Anglii wrócił do domu, który okazał się dla niego obcym krajem. W leciwym chevrolecie chevette Bryson pokonał prawie 14 000 mil na terenie trzydziestu ośmiu stanów. A wszystko po to, by stworzyć ten zabawny i przenikliwy raport na temat kondycji małomiasteczkowej Ameryki. W związku z tym czytelnicy, wraz z reporterem, przemieszczają się od głębokiego Południa po Dziki Zachód, od miejsca urodzenia Elvisa po Custer’s Last Stand. Poza tym Bryson odwiedza miejscowości, którym nadaje własne nazwy, sugerujące nudę, ospałość i monotonię. Ponadto jego nadzieje na znalezienie amerykańskiego marzenia kończą się na koszmarze chciwości, ignorancji i zanieczyszczenia środowiska.

Prezentowana dziś pozycja to niezwykle zabawny portret współczesnej Ameryki. A ponadto to również przejmujące wspomnienie o utraconej młodości. Książka z pewnością zadowoli wszystkich, nawet najbardziej wymagających fanów reportażu czy literatury faktu. Warto tutaj dodać, że lektura ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. W błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Jeśli zatem szukacie niepowtarzalnej i wciągającej książki na wakacje, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to sami i przekonajcie się, co takiego ma w sobie ten reportaż!

Prezentowaną dziś książkę pt. Zaginiony kontynent znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także