Zaczytane wakacje! Książki do 80% taniej!

Każdy książkoholik na wakacjach marzy tylko o tym, żeby były zaczytane. Czym są zaczytane wakacje? To wtedy, gdy zasypiasz i budzisz się z książką. Gdy książka towarzyszy Ci na plaży i w ogrodzie. Gdy w kawiarni pijesz kawę, a obok książka. Idziesz na randkę, a książkę masz ze sobą w torebce. Dzięki nam możesz się tego lata zaczytać po uszy.

Zaczytane wakacje! Książki do 80% taniej w TaniaKsiążka.pl

Latem, kiedy dni są dłuższe, mamy więcej czasu i energii. A co za tym idzie, możemy ją spożytkować na spędzenie czasu z ciekawą lekturą. Dla nas udane wakacje to właśnie zaczytane wakacje. 🙂

Żeby się porządnie zaczytać, najpierw trzeba się zaopatrzyć w książki. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych TanioKsiążkowych Ksiażkoholików, dlatego sprzedajemy wakacyjne książki nawet do 80% taniej! 😎

Zaczytane wakacje! Książki do 80% taniej!

Wśród książek, które dla Ciebie przeceniliśmy, znajdziesz mnóstwo letnich propozycji. Od obyczajowej lub romantycznej literatury kobiecej, po wciągające kryminały oraz książki w wersji pocket, które są stworzone właśnie po to, żeby zabrać je ze sobą w letnią podróż.

>> Sprawdź, które książki mają wakacyjne ceny! <<

Ja się tego lata zaczytam w tych książkach:

Niewinni i cała reszta Dana Spiotta

To piękna opowieść o dojrzałych uczuciach.

Meadow tworzy ambitne filmy. Pewnego dnia dowiaduje się o kobiecie, która zajmuje się uwodzeniem wpływowych mężczyzn z branży filmowej. Chce zrobić o niej film, dlatego postanawia ją odnaleźć.

 

 

Wbrew grawitacji Julie Johnson

Główna bohaterka walczy z traumą z dzieciństwa. Żeby nie zostać zranioną, unika emocjonalnego angażowania się w relacje między ludzkie. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Finna. Żeby być szczęśliwą, będzie musiała zmierzyć się nie tylko ze swoją traumą, ale też z tajemniczym wrogiem.

 

 

 

A na plażę zabiorę pocket:

Klub Dumas Arturo Perez-Reverte

W tej powieści postacie rzeczywiste mieszają się z literackimi i ze światem demonów. Główny bohater chce rozwiązać zagadkę związaną z tajemniczymi morderstwami, które okazują się mieć coś wspólnego ze średniowieczną księgą.

 

 

 

> Zaczytane wakacje książki do 80% taniej – sprawdź wszystkie! <

Zaczytane wakacje trwają do 31 sierpnia.

Zaczytane wakacje! Książki do 80% taniej w TaniaKsiążka.pl

Przeczytaj także