Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej!

Mróz szczypie w nos i uszy. Tegoroczna zima nie odpuszcza nawet na chwilę. Tym książkoholikom, którzy – tak jak my – nie lubią marznąć, nie pozostaje nic innego, jak tylko zakopać się pod ciepły koc z książką w ręku. Zima wprost sprzyja temu, żeby się zaczytać, zatem nie powinniśmy na nią narzekać! Książkowe historie mają to do siebie, że potrafią rozgrzać do czerwoności. W rozgrzewaniu sprawdzają się nawet lepiej niż mruczący koci grzejniczek.

Zima sprzyja zaczytaniu

Koc jest, herbatka  jest, przydałyby się jeszcze ciekawe książki, prawda? Najlepiej takie niedrogie. 😉

Przecież wiesz, że na nas zawsze możesz liczyć! W TaniaKsiazka.pl wywołaliśmy lawinę książek… Mamy dla Ciebie aż 5000 tytułów tańszych o nawet 50%! Co więcej, żeby je kupić, nie musisz nawet wychylać nosa na mróz. Zamów je nie wychodząc spod cieplutkiego kocyka!

Zaczytana Zima. 5000 książek do 50% taniej >>

Wśród tej książkowej lawiny znajdziesz między innymi bestsellery i nowości. To moc różnorodnych tytułów i z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Na początek sięgnij po książkę, która Cię rozgrzeje.

Zapomnij o mnie K.N Haner

Ta gorąca historia to bestseller od młodziutkiej i bardzo zdolnej polskiej pisarki.

28-letni Marshall przeprowadza się do Nowego Jorku, żeby zacząć wszystko od nowa. Tam poznaje Sarę, która go fascynuje. Szybko wywiązuje się między nimi namiętny romans. Jednak okazuje się, że Marshall coraz bardziej angażując się w tę relację, jednocześnie zagłębia się w przeszłość dziewczyny, co okaże się niebezpieczne. Dlatego ta para będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami.

Skoro rozgrzanie mamy z głowy, to pora na dreszczyk.

Czapkins. Prawdziwa historia Tomka Mackiewicza Dominik Szczepański

To najnowsza książka o Tomku. Autor biografii snuje opowieść o człowieku, dla którego najważniejsze było spełnianie marzeń o zdobywaniu górskich szczytów. Właśnie dla tych marzeń poświęcił wszystko. Jednocześnie to historia nieustannej walki Mackiewicza z samym sobą i samotnością. Szczepański rozmawia o Tomku z jego bliskimi i przyjaciółmi z grona wspinaczkowego.

Jeżeli interesujesz się himalaizmem, nie możesz przegapić tej książki.

Sprawdź inne książki dostępne w tej promocji >>

Promocja Zaczytana Zima potrwa do 29 stycznia.

Przeczytaj także