Zaczynamy nowy rok podsumowaniem grudniowej edycji konkursu na recenzje miesiąca!

Nowy rok zaczęliśmy od wyłonienia zwycięzców w konkursie na recenzje miesiąca. Nie było łatwo, bo mimo okołoświątecznego szaleństwa dodaliście w grudniu mnóstwo opinii o przeczytanych książkach.

Konkurs na recenzje miesiąca

Konkurs na recenzje miesiąca. Warto podzielić się opinią

 Jeżeli jesteś molem książkowym (a skoro czytasz ten artykuł, to zakładamy, że jesteś), na pewno znasz to uczucie, gdy po zakończonej lekturze, tak bardzo chcesz opowiedzieć komuś opowiedzieć o książce, że aż cię rozpiera. Zwłaszcza przy historiach, które wyjątkowo cię poruszyły lub zdenerwowały.

Daj upust nagromadzonym emocjom, dzieląc się nimi z innymi miłośnikami literatury. Nie dość, że będzie ci lżej, to jest spora szansa, że swoją opinią przekonasz kogoś, żeby sięgnął właśnie po tę książkę.

Każdy miesiąc zamykamy wyłonieniem 50 najciekawszych recenzji i nagrodzeniem ich autorów kodem na darmową dostawę. Właśnie rozesłaliśmy nagrody zwycięzcom grudnia, więc możemy podzielić się wynikami konkursu.

Ale zanim przejdziemy do listy nagrodzonych, warto w kilku słowach wspomnieć o samym konkursie 🙂

Jak wziąć udział w konkursie TaniaKsiazka.pl?

Żeby wziąć udział w naszym konkursie na recenzje, nie musisz wysyłać specjalnego zgłoszenia. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto użytkownika, odszukasz książkę, którą chcesz ocenić i napiszesz o niej kilka słów.

Do konkursu automatycznie kwalifikujemy wszystkie recenzje dłuższe niż 600 znaków

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o konkursie, zajrzyj tutaj: Jak dodawać recenzje książek na TaniaKsiazka.pl >

Konkurs na recenzje – najlepsi recenzenci grudnia 2023

Przeczytaj także