Zabawa w chowanego Guillaume Musso – nowość w księgarni

Dwoje autorów, dwie strony świata i jedno zaginione dziecko. Do tego niebezpieczna gra i tajemnice, które trzeba odkryć, żeby dotrzeć do prawdy… Zabawa w chowanego to najnowsza książka bestsellerowego francuskiego pisarza Guillaume Musso. Od 11 sierpnia możecie ją znaleźć na naszej półce z nowościami.

Zabawa w chowanego Guillaume Musso - nowy thriller francuskiego pisarza już w sprzedaży

Zabawa w chowanego Guillaume Musso — tajemnica i twórcza niemoc

Tym razem autor zaprasza czytelników do historii, w której zaciera się granica między rzeczywistością a pisarską kreacją.

Sławna pisarka, Flora Conway, już dawno postanowiła, że oddzieli grubą kreską świat blichtru i popularności od swoich najbliższych. Właśnie dlatego skrupulatnie chroni prywatność i nie dzieli się ze światem wydarzeniami z życia swojej rodziny.

Tylko ciężko o prywatność w obliczu tragedii. Pewnego dnia trzyletnia córeczka Conway znika podczas niewinnej zabaw w chowanego. Nie ma żadnych śladów, które mogą naprowadzić śledczych na trop zniknięcia dziewczynki z brooklińskiego apartamentu. Nawet w zapisie z kamer monitoringu nie widać, żeby do mieszkania dostał się ktoś obcy. W obliczu braku dowodów śledztwo staje już po kilku miesiącach.

Niebezpieczna gra i wysoka stawka

Kiedy Conway w Nowym Jorku mierzy się ze zniknięciem córki, inny autor bestsellerów mierzy się z blokadą twórczą w Paryżu. Romain Ozorski utknął w pracy nad najnowszą powieścią i jak na razie wszystko wskazuje na to, że być może wcale nie uda się mu jej skończyć.

Niezwykłe spotkanie na dachu wieżowca nagle zmieni życie Ozorskiego. Okazuje się, że pisarz wie coś, co może pomóc w odkryciu prawdy o zaginięciu córki Conway. A pisarka jest zdeterminowana i poruszy niebo i ziemię, żeby tę prawdę poznać.

Rozwiązanie zagadki zaginięcia dziewczynki znajduje się na końcu niebezpiecznej gry, w którą zarówno Ozorski jak i Conway będą musieli się zaangażować.

Zabawa w chowanego  nowy thriller od autora bestsellerów takich jak Zjazd absolwentówApartament w Paryżu. Guillaume Musso jest jednym z najpopularniejszych francuskich autorów, a jego książki przetłumaczono na ponad 40 języków.

Najnowszą książkę autora, Zabawa w chowanego możecie znaleźć w tym miejscu.

Przeczytaj także