Z widokiem na miłość – romans na wakacje

Z widokiem na miłość - kup na TaniaKsiazka.plZ widokiem na miłość to książka, która na polskim rynku będzie dostępna od 14 sierpnia 2019 roku. Powieść ta zainteresuje wszystkie miłośniczki literatury kobiecej. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki romansów współczesnych. Jeśli zatem poszukujecie ciekawej i wciągającej historii na letnie wieczory, czy dni, trafiłyście idealnie. Warto tutaj również wspomnieć, że książki stworzone przez Kate Sterritt cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Polskim czytelniczkom autorka jest przede wszystkim znana z powieści pt. Kocham tylko tak. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Sterritt, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Z widokiem na miłość – w miłości niczego nie da się przewidzieć

W architekturze można zaplanować prawie wszystko. Okazuje się jednak, że zupełnie inaczej jest z miłością.

Holly Ashton nie obchodzi urodzin od czasu, kiedy zmarła jej matka. Alternatywą na spędzanie tego jednego dnia w roku jest obchodzenie żałoby po ukochanej rodzicielce. Natomiast resztę roku spędza na udawaniu silnej i niezależnej kobiety, którą bardzo chce być. Poza tym całkowicie pochłania ją świetna praca architektki w najbardziej prestiżowej firmie w Sydney. Życie bohaterki wygląda tak, jak według niej powinno wyglądać. Wszystko się zmienia w dzień jej 25 urodzin. Jej ściśle kontrolowany świat wywraca się do góry nogami po przypadkowym spotkaniu z Ryanem Davenportem. Dyrektorem generalnym firmy deweloperskiej. Ponieważ mężczyzna jest przebojowy, ambitny i przede wszystkim przyzwyczajony do tego, że zawsze trzymuje to, co chce. A tym, czego aktualnie chce, jest piękna i okropnie wygadana Holly Ashton. Czy mogą żyć długo i szczęśliwie, skoro żadne z nich nie wierzy w szczęśliwe zakończenia? A może ich spotkanie sprawi, że zmienią własny światopogląd i uwierzą w siłę miłości?

Przypominamy, że książka pt. Z widokiem na miłość będzie dostępna na naszym rynku od 14 sierpnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i kobiecych książek.

Przeczytaj także