Wznowione wydanie książki Wściekły pies Wojciecha Tochmana!

Wznowione wydanie książki Wściekły pies - kup na TaniaKsiazka.plWznowione wydanie książki Wściekły pies to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego reportera i autora książek non-fiction. Prezentowany dziś tytuł będzie dostępny w sprzedaży od 6 września 2018 roku i przypadnie do gustu każdemu Czytelnikowi, który interesuje się literaturą faktu i reportażami. Jeśli zatem dziś po raz pierwszy słyszycie o tym autorze, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Warto tutaj wspomnieć, że Tochman jest założycielem Fundacji ITAKA, która zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych i pomocą ich rodzinom. Przez pewien czas prowadził również program Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, poświęcony również osobom zaginionym. Na koncie ma mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jego reporterski talent. To dwukrotny finalista Nagrody Nike oraz Środkowoeuropejskiej Nagrody Literackiej Angelus. Jest także laureatem Premio Kapuściński przyznawanej w Rzymie oraz Pióra Nadziei – wyróżnienia Amnesty International.

Wznowione wydanie książki Wściekły pies – nowa odsłona kultowej pozycji

Prezentowana dziś książka to zbiór dziewięciu mocnych opowieści o samotności w obliczu cierpienia. Autor w charakterystycznym dla siebie stylu opisuje ludzkie dramaty, samotność, podłość, obłudę i nienawiść. Czytelnicy, którzy pokochali go za zwięzły i precyzyjny język, nie będą zawiedzeni. I tym razem Tochman daje popis swoich literackich umiejętności i prezentuje niezwykle poruszające i nierzadko wstrząsające historie.

Znajdziecie tu opowieść o katastrofie autobusu maturzystów, pielgrzymujących do Częstochowy. I historię człowieka, który powstał z torów i nie ma bladego pojęcia, kim jest. Jest tu również zapis walki samotnej kobiety z księdzem, molestującym dzieci. A każda z tych opowieści przywołuje najbardziej uniwersalne pytania. Jakie są przyczyny zła? Jaki jest sens cierpienia? I dlaczego w obliczu takiego zła, Bóg milczy?

Przypominamy, że wznowione wydanie książki Wściekły pies będzie dostępne w sprzedaży od 6 września bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Ten tytuł to pozycja obowiązkowa w domowej biblioteczce każdego wielbiciela tych gatunków. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Przeczytaj także