Wznowione wydanie Dzikości serca!

Wznowione wydanie Dzikości serca - kup na TaniaKsiazka.plWznowione wydanie Dzikości serca to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Barry’ego Gifforda. To też świetna okazja dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli szansy zapoznać się z twórczością tego pisarza. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej, połączonej z elementami sensacji. Warto tutaj również wspomnieć, że to właśnie powieść Dzikość serca stała się podstawą scenariusza, kultowego już filmu w reżyserii Davida Lyncha. W główne role wcielili się Nicolasa Cage oraz Laura Dern. Ekranizacja do tej pory cieszy się uznaniem i jest obowiązkową pozycją do obejrzenia, przez każdego kinomaniaka.

Wznowione wydanie Dzikości serca – światowy bestseller znów na piedestale

Głównymi bohaterami powieści są Saylor Ripley i Lula Pace Fortune. Kochają się na zabój i nie wyobrażają sobie życia osobno. On jest byłym więźniem, skazanym za morderstwo. Natomiast ona to wrażliwa i sentymentalna dziewczyna, która marzy o szczęściu we dwoje. Jak łatwo się domyślić, takie połączenie nie u wszystkich budzi entuzjazm. Zaborcza matka Luli nasyła na nich swojego kochanka. Zakochani wskakują do białego kabrioletu i uciekają na południe Stanów Zjednoczonych. Żadne z nich nie wie, z jakimi trudnościami przyjdzie im się zmierzyć. Oprócz nasłanego mężczyzna, na ich drodze stanie także „anioł śmierci” Bobby Peru. Przed bohaterami niełatwe zadanie. Okazuje się bowiem, że życie to nie sielanka, w której wszystko kończy się szczęśliwie. Czy mimo ogromnych różnic charakterów i temperamentów ich miłość przetrwa?

Kochankowie muszą przeciwstawić się nie tylko złu w sobie, ale również temu, które pochodzi z zewnątrz.

Wznowione wydanie Dzikości serca znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom literatury obyczajowej, połączonej z elementami sensacji. Barry Gifford stworzył ponadczasową opowieść o miłości i przeciwnościach losu. To doskonała propozycja na letnie wieczory. Gwarantujemy, że przy tej historii nie będziecie się nudzić. Nie przegapcie więc okazji. Koniecznie przekonajcie się sami o fenomenie tej powieści, a później obejrzyjcie film.

Przeczytaj także