Wznowienie książki pt. Larista!

Larista - kup na TaniaKsiazka.plWznowienie książki pt. Larista to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury młodzieżowej z elementami fantasy. Autorką prezentowanej dziś historii jest Melissa Darwood. Pod tym pseudonimem ukrywa się polska pisarka, pochodząca z urokliwego miasteczka w środkowej Polsce. A ponieważ wychowała się w otoczeniu lasów, które emanują tajemniczością i mają w sobie mnóstwo uroku oraz czaru, ten właśnie klimat wyczuwalny jest także w jej powieściach. Autorka pisze książki dla siebie i wszystkich Czytelników, którzy poszukują w literaturze miłosnych uniesień, nieprzewidywalności, wątków nadprzyrodzonych, odrobiny filozofii i psychologii. Książka pt. Larista to jej debiutancka historia, która właśnie doczekała się wznowienia. W sprzedaży dostępna będzie już od 15 czerwca 2018 roku. I warto po nią sięgnąć, nawet jeśli już macie swój egzemplarz. Dlaczego? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Wznowienie książki pt. Larista – znana historia w nowej odsłonie

Wznowienie książki pt. Larista wiąże się nie tylko z zupełnie nową i odjazdową szatą graficzną. To także całkiem nowe rozdziały, które zostały dodane do tej historii. Dlatego też, jeśli już kiedyś miałyście okazję zapoznać się z tą powieścią, warto teraz uzupełnić swoją kolekcję o to konkretne wydanie.  Jeśli natomiast do tej pory nie miałyście okazji poznać twórczości Darwood, to świetny moment, by to zmienić. Warto tutaj jeszcze dodać, że Larista to początek niezwykłej serii pt. Wysłannicy.

Główną bohaterką powieści jest Larysa, która już od najmłodszych lat marzyła o wielkiej, nieprzemijającej miłości. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka Gabriela, tajemniczego Nieznajomego z sennych koszmarów. Dziewczyna jeszcze nie wie, że jej życie od tej chwili już nigdy nie będzie takie same. Gabriel i niedawno poznany Daniel mają wobec dziewczyny sporo planów. Ale tylko jeden z nich ma przyjazne zamiary. Czy Larysa zdoła wybrać właściwie?

Gabriel bez dwóch zdań wciąż skrupulatnie ukrywa coś przed bohaterką. I sprawia, że dziewczyna nieustannie czuje się śledzona. Kim są tajemniczy Guardianie i Tentatorzy? Dlaczego życie Larysy jest w niebezpieczeństwie? Czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na miłość od pierwszego wejrzenia?

Wznowienie książki pt. Larista znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także