Wznowienie książki Jojo Moyes!

Ostatni list od kochanka - kup na TaniaKsiazka.plWznowienie książki Jojo Moyes to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Chodzi tu o powieść pt. Ostatni list od kochanka. W nowej wersji na polskim rynku pojawi się już 9 stycznia 2018 roku. Warto tutaj wspomnieć, że to właśnie ta książka pojawiła się bezpośrednio rok, przed największym hitem pisarki pt. Zanim się pojawiłeś. Teraz gdy nazwisko autorki znane jest za jej sprawą na całym świecie, to doskonały moment, by przypomnieć Czytelnikom o tym, co stworzyła wcześniej. Ponadto wśród Czytelników pojawiają się głosy, że to właśnie Ostatni list od kochanka zasługuje na większą uwagę. Dlatego też, jeśli jeszcze do tej pory nie zapoznaliście się z tą książką, koniecznie nadróbcie zaległości!

Wznowienie książki Jojo Moyes – Ostatni list od kochanka

Ellie jest młodą dziennikarką, która przypadkiem trafia na ślad romansu sprzed lat. Po wielkim uczuciu młodej mężatki Jennifer i szorstkiego w kontakcie, ale wrażliwego reportera Anthony`ego, zostały jedynie listy. Są jednak na tyle przejmujące w swojej treści i fascynujące, że Ellie postanawia za wszelką cenę poznać całą historię zakazanego związku. Zależy jej też na tym, by odkryć tajemnicę jego dramatycznego końca. Wraz z odkrywaniem kolejnych faktów, bohaterka zaczyna zadawać sobie pytanie: czy miłosny skandal z przeszłości może odmienić jej życie i relację z żonatym mężczyzną?

Jojo Moyes stworzyła niezwykle inspirującą historię, która mówi o tym, że warto w życiu podjąć ryzyko. Ryzyko, przynoszące ostatecznie to, co najcenniejsze. Często jednak takie decyzje muszą zapaść wbrew zdrowemu rozsądkowi i na przekór konsekwencjom. Bo jeśli kogoś naprawdę się kocha, to należy kochać odważnie. I o tym właśnie jest ta magiczna opowieść. By pozbyć się strachu i walczyć o niezwykłe uczucie, jakim jest bez wątpienia miłość.

Przypominamy, że wznowienie książki Jojo Moyes pt. Ostatni list od kochanka w sprzedaży pojawi się 9 stycznia 2018 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy poszukują nietuzinkowych i chwytających za serce opowieści.

Przeczytaj także