Wyznania socjopatki. Życie w ukryciu

Jak naprawdę wygląda życie socjopatów? Czy ich przeznaczeniem jest rujnowanie życia innym? A w końcu, czy można się z tego skutecznie wyleczyć? Wyznania socjopatki to jedyny taki reportaż, który został napisany przez osobę ze zdiagnozowaną socjopatią. Na polskim rynku będzie on dostępny już od 24 lutego 2021 roku i zainteresuje każdego miłośnika literatury faktu. Przekonajcie się sami, czy bycie socjopatą przekreśla normalne życie.

Wyznania socjopatki - kup na TaniaKsiazka.pl

Wyznania socjopatki – kilka słów o książce

M.E. Thomas to pseudonim, pod którym ukrywa się autorka. Jak się okazuje, mimo stwierdzonej socjopatii, kobieta doskonale radzi sobie w społeczeństwie. Spełnia się jako znakomity prawnik i wykładowca. Ponadto prowadzi popularny blog Sociopathworld, na którym pokazuje, jak wygląda świat widziany jej oczami. To właśnie wokół tego portalu zbiera się też społeczność ludzi, myślących podobnie, jak ona.

Osoba z taką przypadłością ma często ogromny wpływ na innych. I nie zawsze jest on dobry. Socjopata ma w sobie nieodpartą chęć niszczenia innych i układania ich według własnych zasad czy potrzeb. Bywają toksyczni – to najpopularniejsze stwierdzenie, słyszane z ust innych. Sama autorka pisze, że uwielbia manipulować innymi. W końcu, jak przyznaje, zniszczenie człowieka trudno jest udowodnić i nie jest to nielegalne. A wyrzuty sumienia? To obce stwierdzenie dla osób jej pokroju.

Najbardziej może szokować fakt, że tego wszystkiego nie zobaczycie na pierwszy rzut oka. Ponieważ M.E. Thomas ma krąg bliskich przyjaciół, którym na niej zależy. Jest znakomitą prawniczką, na uczelni ma świetną opinię, a do tego udziela się charytatywnie.

W związku z tym nie dziwi fakt, że książka zaraz po wydaniu znalazła się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa”. Ta szczera relacja pozwala zobaczyć, jak funkcjonuje ukryty pośród nas socjopata. Od miejsca pracy poprzez relacje z rodziną i znajomymi do tego, co dzieje się w jego sypialni.

Przypominam, że książka pt. Wyznania socjopatki. Życie w ukryciu będzie dostępna od 24 lutego bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także