Wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości 2018 dla TaniaKsiazka.pl

Naszą księgarnię TaniaKsiazka.pl ponownie doceniono w programie Konsumencki Lider Jakości 2018. W badaniu przeprowadzonym wśród konsumentów wyróżniono nas w kategorii Internetowe księgarnie wysyłkowe. To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, bo mówi o Waszym uznaniu.

Wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości 2018 dla TaniaKsiazka.pl

Konsumencki Lider Jakości to program ogólnopolski, w którego ramach zostają wyłonione najlepsze, według konsumentów, firmy i marki – Liderzy Jakości. Co roku badanie jest przeprowadzane przez Redakcję Strefy Gospodarki (dodatku do Dziennika Gazety Prawnej).

Konsumencki Lider Jakości 2018 – VIII edycja programu

Pierwszym etapem programu Konsumencki Lider Jakości 2018 było badanie kwestionariuszowe. Najpierw eksperci zakwalifikowali marki do konkretnych kategorii produktowych. Następnie przeprowadzono pilotażowe badanie na losowo wybranej grupie konsumentów. Później za pośrednictwem kanału on-line przeprowadzono badanie opinii konsumenckich.

W tym roku w badaniu wzięło udział ponad 12 tys. respondentów.

Wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości 2018

Jesteście ciekawi, jak respondenci uzasadniali wybór naszej księgarni? To daje nam obraz tego, za co nas cenią. Oto kilka wypowiedzi:

  • Świetna strona z dużą ilością książek, czasem są promocje. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto: bardzo ładny wygląd strony i szybka wysyłka.
  • Bardzo duży wybór książek i najlepsze ceny.
  • Bo posiada bogatą ofertę w przystępnych cenach.
  • Z uwagi na profesjonalne podejście do klienta. Solidna i sprawdzona.

Osoby biorące udział w badaniu zapytano też o to, z czym im się kojarzy TaniaKsiazka.pl:

  • Tanio i szybko.
  • Miła obsługa.
  • Ogromny wybór.
  • Profesjonalna księgarnia.

TaniaKsiazka.pl Liderem Jakości – dziękujemy!

To wyróżnienie wiele dla nas znaczy, bo mówi o uznaniu konsumentów, czyli Waszym! Bardzo Wam dziękujemy za to, że nas doceniacie. Cieszymy się, że cenicie nasze promocje i doceniacie ogromny wybór książek, i miłą obsługę. Staramy się dla Was. Wszystkie wyróżnienia, które pochodzą od Klientów, nas uskrzydlają i motywują do działania.

Jeszcze raz serdecznie Wam, drodzy tanioksiażkowi Klienci, dziękujemy!

Więcej o badaniu Konsumencki Lider Jakości 2018 możecie przeczytać na stronie dedykowanej temu programowi: tutaj.

Przeczytaj także